Шведи перемогли у «Західній сутичці» з HoTS у Києві без жодного програшу

Шведи перемогли у «Західній сутичці» з HoTS у Києві без жодного програшу

На вихідних у Києві завершився турнір «Західна сутичка» з дисципліни Heroes of the Storm з фондом у $100 тис. Перемогли шведські кіберспортсмени з клубу Fnatic та отримали $30 тисяч.

У межах події вони провели 4 битви з іншими командами, але не програли в жодному матчі. Дві останні гри проти них виступав склад Team expert, який програв першу з рахунком 3:0, а другу – 4:0.

eSport conf Ukraine, eSport, eSport conf Ukraine 2017, Західна сутичка, кiберспорт, Heroes of the Storm

За словами капітана Fnatic Доб «Quackniix» Енгстрем, колектив не мав сумнівів стосовно власної перемоги, але хлопці не сподівалися, що це буде аж настільки просто.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map