Шведи перемогли у «Західній сутичці» з HoTS у Києві без жодного програшу

Шведи перемогли у «Західній сутичці» з HoTS у Києві без жодного програшу

На вихідних у Києві завершився турнір «Західна сутичка» з дисципліни Heroes of the Storm з фондом у $100 тис. Перемогли шведські кіберспортсмени з клубу Fnatic та отримали $30 тисяч.

У межах події вони провели 4 битви з іншими командами, але не програли в жодному матчі. Дві останні гри проти них виступав склад Team expert, який програв першу з рахунком 3:0, а другу – 4:0.

eSport conf Ukraine, eSport, eSport conf Ukraine 2017, Західна сутичка, кiберспорт, Heroes of the Storm

За словами капітана Fnatic Доб «Quackniix» Енгстрем, колектив не мав сумнівів стосовно власної перемоги, але хлопці не сподівалися, що це буде аж настільки просто.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!