Збірній України з CS:GO віщують перемогу в групі А на WESG 2017 Barcelona

Збірній України з CS:GO віщують перемогу в групі А на WESG 2017 Barcelona

Учасники фінальної європейської кваліфікації на світовий чемпіонат WESG 2017 були розподілені за групами. Українська збірна з CS:GO опинилася у групі А, у якій аналітики не бачать для неї гідних суперників. На їхню думку, колектив Team Ukraine без ускладнень пройде до плей-офф.

esport, esportconf Ukraine, кіберспорт, Wesg 2017 Barcelona

Зовсім інша ситуація склалася у російської збірної. Разом з Team Russia у групі C опинилися такі сильні команди, як EnVyUS і Virtus.pro G2A. Лідером групи D експерти називають клуб Fnatic. У групі B два фаворити – BIG і Space Soldiers.

LAN-турнір WESG 2017 Europe Finals відбудеться 22-26 листопада у Барселоні. Крім 12 слотів світового чемпіонату, на ньому буде розіграно $ 92 500.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.