Березневі eSports-події, які найбільше переглядали на майданчику Twitch

Березневі eSports-події, які найбільше переглядали на майданчику Twitch

За даними eSports Charts, у березні поточного року найбільшу кількість переглядів на майданчику Twitch зібрала трансляція фіналу IEM Season XI World Championship на каналі ESL. Понад 355 тисяч глядачів спостерігало за битвою клубів Astralis і FaZe Clan з дисципліни CS:GO.

Друге та п'яте місця в рейтингу зайняли канали LCS, які транслювали змагання NA LCS Spring Split 2017 з LoL. Матч між командами CLG і C9 переглянуло 198 тисяч осіб, а боротьбу колективів TSM і Liquid – 142 тисячі.

Самые популярные Twitch-каналы и события за март 2017

На третьому місці канал Blizzard і трансляція Journey to Un'Goro Final Reveal з Hearthstone, яка зібрала 173 тисяч глядачів. Четверте місце отримав стрім матчу з Dota 2 складів Virtus.pro та Na'Vi на кваліфікації київського The Major. На каналі RuHub він зібрав 150 тисяч переглядів.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map