Березневі eSports-події, які найбільше переглядали на майданчику Twitch

Березневі eSports-події, які найбільше переглядали на майданчику Twitch

За даними eSports Charts, у березні поточного року найбільшу кількість переглядів на майданчику Twitch зібрала трансляція фіналу IEM Season XI World Championship на каналі ESL. Понад 355 тисяч глядачів спостерігало за битвою клубів Astralis і FaZe Clan з дисципліни CS:GO.

Друге та п'яте місця в рейтингу зайняли канали LCS, які транслювали змагання NA LCS Spring Split 2017 з LoL. Матч між командами CLG і C9 переглянуло 198 тисяч осіб, а боротьбу колективів TSM і Liquid – 142 тисячі.

Самые популярные Twitch-каналы и события за март 2017

На третьому місці канал Blizzard і трансляція Journey to Un'Goro Final Reveal з Hearthstone, яка зібрала 173 тисяч глядачів. Четверте місце отримав стрім матчу з Dota 2 складів Virtus.pro та Na'Vi на кваліфікації київського The Major. На каналі RuHub він зібрав 150 тисяч переглядів.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!