Найпопулярніші esports-дисципліни 2020 року: рейтинг

Найпопулярніші esports-дисципліни 2020 року: рейтинг

Відкритий онлайн-ресурс статистики кіберспортивних досягнень Еsports Еarnings опублікував рейтинг найбільш популярних ігор 2020 року. Під час його формування враховували загальну суму призових, кількість проведених турнірів і кількість гравців, які брали в них участь.

Перше місце в рейтингу зайняла CS:GO. У 2019-му шутер Counter-Strike: Global Offensive розташовувався на третьому місці. Результати – майже 3000 геймерів, 574 турнірів і понад $15 млн призових – підняли його на першу позицію минулого року.

Також до трійки лідерів увійшли Dota 2 і League of Legends. У Dota 2 розіграли $9,3 млн, а в League of Legends – всього на $2 млн менше. Водночас у другій грі брало участь значно більше геймерів – 940 та 1330 відповідно.

Далі розташувалися дисципліни Fortnite, Call of Duty: Modern Warfare, PUBG Mobile, Rainbow Six Siege, PUBG, Overwatch, Hearthstone, Rocket League, Call of Duty: Warzone, VALORANT, Apex Legends, StarCraft II. Ось такі 15 найкращих ігор за підсумками 2020 року.

Портал також презентує статистику за країнами. Минулого року 210 українських гравців отримали $1,2 млн загальних доходів і вивели Україну на 17-ту позицію. А перші три сходинки традиційно розділили між собою гіганти індустрії: США, Китай і Південна Корея. Вони не здають позицій уже сім років поспіль і посідають перші місця. Рекордну кількість загальних призових зібрали США у 2019 році – понад $43 млн.

До слова, за січень уже встигли провести один турнір із шахів із призовими в $200 тис., один із League of Legends і цілих шість – з Counter-Strike: Global Offensive.


Обговорити всі кіберспортивні події в колі однодумців та експертів можна буде 7 квітня на eSPORTconf Ukraine 2021.

Програма заходу >>>

 

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.