
Кіберспортивні змагання перебувають на піку популярності, а професійні геймери заробляють мільйони завдяки призовим і спонсорським контрактам. У топ найбагатших кіберспортсменів світу, розміщений на сайті e-Sports Earnings, увійшли й українські геймери.
Пропонуємо ознайомитися із шістьма українськими кіберспортсменами, які увійшли до першої сотні найбагатших геймерів планети.
Роман Resolut1on Фомінок
Місце в рейтингу: 45-е.
Ігрова дисципліна: Dota 2.
Призові: $ 1,38 млн.
Роман Фомінок — геймер із багаторічним стажем, який приєднався до кіберспорту у 2010 році, граючи в DotA Allstars. Професійним гравцем Роман став у 2013 році, коли увійшов до складу команди iCCup.
Геймер також був учасником команд Virtus.pro, RoX.KIS і Team Empire. У 2016 році Роман почав грати в Digital Chaos, і його команда виявилася на другому місці на The International 2016.
Володимир No[o]ne Міненко
Місце в рейтингу: 47-е.
Ігрова дисципліна: Dota 2.
Призові: $ 1,37 млн.
Геймер почав свою кар’єру у 2014 році у віці 17 років і грав за російську команду Vega Squadron.
У 2016 році Володимир став гравцем у Virtus.pro, у складі якої перемагав у різних турнірах і грає досі.
Крім цього, минулого року Володимир отримав звання найціннішого гравця ESL One Birmingham 2018.
Ілля Lil Іллюк
Місце в рейтингу: 78-е.
Ігрова дисципліна: Dota 2.
Призові: $ 903 068.
Ілля Іллюк зайнявся кіберспортом у 2014 році, протягом чотирьох років грав за російську команду Virtus.pro і став переможцем кількох міжнародних змагань.
З минулого року Ілля був гравцем в українській команді Natus Vincere, але покинув її після оновлення складу. Сьогодні геймер грає за власну команду Odium.
Данило Dendi Ішутін
Місце в рейтингу: 87-е.
Ігрова дисципліна: Dota 2.
Призові: $ 798 357.
Данило Ішутін — відомий геймер, який почав свою кар’єру з гри в першу Dota і Warcraft 3. З 2006 року він грав за Wolker Gaming (WG), Kingsurf.int, DTS Gaming.
У 2010 році гравець приєднався до Natus Vincere, у складі якої виграв понад 30 турнірів, а також двічі був визнаний віце-чемпіоном світу з Dota 2.
Данило Zeus Тесленко
Місце в рейтингу: 90-е.
Ігрова дисципліна: CS 1.6 і CS: GO.
Призові: $ 774 653.
Данило Тесленко почав грати в CS ще у 2001 році і протягом трьох років став учасником pro100. Також гравець виступав за Virtus.pro, очолював Natus Vincere, а у 2016 році став капітаном Gambit Esports. Після геймер повернувся в Natus Vincere, за яку продовжує грати сьогодні.
Данило отримав нагороди в усіх важливих турнірах з CS 1.6 і CS: GO. Ба більше, популярний геймер заснував свою школу Zeus Cyber School, де допомагає молодим гравцям досягати успіхів у кіберспорті.
Іоанн Edward Сухарєв
Місце в рейтингу: 100-е.
Ігрова дисципліна: CS 1.6 і CS: GO.
Призові: $ 712 166.
Іоанн Сухарєв зайнявся кіберспортом у 2001 році, а через три роки став учасником рro100. Також він грав за Virtus.pro, Astana Dragons, HellRaisers і Natus Vincere, яку представляє сьогодні. Іоанн — володар звання чемпіона світу за версією WCG і ESWC у 2010 році.
Про кіберспорт розкажуть експерти на eSPORTconf Ukraine 2019.
Підписатись на новини
Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!