З 2018 року EU LCS буде проводитися у новому форматі

З 2018 року EU LCS буде проводитися у новому форматі

The European League of Legends Championship Series, європейський кіберспортивний турнір, з 2018 року буде проходити у новому форматі. Організатори повідомили, що планують розділити його на чотири дивізіони.

Так, починаючи з наступного року, матчі турніру проходитимуть в Парижі, Лондоні, Барселоні та Берліні, по шість команд у кожному регіоні. Дві найкращі з кожної групи вийдуть на європейський рівень; посівші наступні два місця отримають можливість поборотися за цей шанс на додаткових матчах з колективами інших регіонів.

У результаті будуть відібрані 16 команд, які позмагаються за чемпіонство відповідно до олімпійської системи - у плей-офф кожна команда грає до двох поразок.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!