З 2018 року EU LCS буде проводитися у новому форматі

З 2018 року EU LCS буде проводитися у новому форматі

The European League of Legends Championship Series, європейський кіберспортивний турнір, з 2018 року буде проходити у новому форматі. Організатори повідомили, що планують розділити його на чотири дивізіони.

Так, починаючи з наступного року, матчі турніру проходитимуть в Парижі, Лондоні, Барселоні та Берліні, по шість команд у кожному регіоні. Дві найкращі з кожної групи вийдуть на європейський рівень; посівші наступні два місця отримають можливість поборотися за цей шанс на додаткових матчах з колективами інших регіонів.

У результаті будуть відібрані 16 команд, які позмагаються за чемпіонство відповідно до олімпійської системи - у плей-офф кожна команда грає до двох поразок.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map