Керівник ESportsBattle Academy Арсеній Салай в інтерв’ю для eSPORTconf Ukraine 2021: про кіберосвіту, головні навички професійних геймерів і роботу тренерів у esports-сфері

Керівник ESportsBattle Academy Арсеній Салай в інтерв’ю для eSPORTconf Ukraine 2021: про кіберосвіту, головні навички професійних геймерів і роботу тренерів у esports-сфері

Як отримання кіберспортом статусу офіційного різновиду спорту вплинуло на індустрію? Чи є зараз попит на кіберспортивну освіту? Як стати тренером у esports-сфері? На ці та інші запитання відповів керівник ESportsBattle Academy Арсеній Салай, який напередодні eSPORTconf Ukraine 2021 дав команді івенту ексклюзивне інтерв’ю.

Арсеній очолює освітню платформу ESportsBattle Academy для геймерів-початківців і фахівців кіберспортивних професій. Він віцепрезидент Української асоціації електронного футболу. Також експерт організовує кіберспортивні турніри національного та міжнародного рівнів.

В інтерв’ю Арсеній пояснив, навіщо професійним спортивним клубам співпрацювати з кіберспортивними організаціями. Фахівець розповів про важливість формування академічної кіберосвіти в Україні та назвав оптимальний вік для початку навчання на кіберспортсмена. Окрім цього, він перерахував навички та якості, які повинен мати професійний геймер.

Дивіться відеоінтерв’ю, щоб дізнатися більше про розвиток кіберспорту в Україні!

26 травня Арсеній виступить на eSPORTconf Ukraine 2021 з доповіддю на тему «Спортивні симулятори як різновид кіберспорту». Спікер розповість про розвиток кіберспортивної індустрії з погляду навчання, розбере наявні кейси та розгляне перспективи спортивних симуляторів як альтернативи звичайному спорту.


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021, щоб дізнатися про те, як побудувати кар’єру професійного кіберспортсмена!

Програма та реєстрація >>>