Російські футбольні клуби шукають кіберспортсменів для Кубку з FIFA

Російські футбольні клуби шукають кіберспортсменів для Кубку з FIFA

У світлі наближення відбіркових турнірів Кубку РФПЛ з кіберфутболу професійні клуби традиційного футболу відкривають набір кіберспортсменів. У першому офіційному чемпіонаті Росії з FIFA 17, який організовує РФПЛ, планує взяти участь чимало іменитих клубів.

Футбольний клуб «Урал» має намір у Єкатеринбурзі провести відбірковий турнір 28 січня (на платформі PlayStation 4). У Самарі 29 січня змагання з FIFA 17 на Xbox One і PS4 проведе ФК «Крила Рад». Того ж дня в Пермі відбудеться кіберфутбольне змагання за право представляти ФК «Амкар» на Кубку у відбірковому турі з Sony PlayStation 4.

Також гравців з FIFA 17 на консолі від компанії Sony шукатимуть ФК «Анжи» (29 січня, Махачкала) та ФК «Арсенал» (11-12 лютого, Тула).

Нагадаємо, що першим українським професійним ФК, що підписав кіберфутболіста, став «Динамо». Минулого року членом організації став Віталій Муха (він же labotryas), що завоював безліч почесних титулів на світових кіберфутбольних змаганнях.

На eSPORTconf Ukraine доповідатиме представник eSports-підрозділу футбольного клубу «Динамо». Купуйте квитки на подію тут.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!