Російські футбольні клуби шукають кіберспортсменів для Кубку з FIFA

Російські футбольні клуби шукають кіберспортсменів для Кубку з FIFA

У світлі наближення відбіркових турнірів Кубку РФПЛ з кіберфутболу професійні клуби традиційного футболу відкривають набір кіберспортсменів. У першому офіційному чемпіонаті Росії з FIFA 17, який організовує РФПЛ, планує взяти участь чимало іменитих клубів.

Футбольний клуб «Урал» має намір у Єкатеринбурзі провести відбірковий турнір 28 січня (на платформі PlayStation 4). У Самарі 29 січня змагання з FIFA 17 на Xbox One і PS4 проведе ФК «Крила Рад». Того ж дня в Пермі відбудеться кіберфутбольне змагання за право представляти ФК «Амкар» на Кубку у відбірковому турі з Sony PlayStation 4.

Також гравців з FIFA 17 на консолі від компанії Sony шукатимуть ФК «Анжи» (29 січня, Махачкала) та ФК «Арсенал» (11-12 лютого, Тула).

Нагадаємо, що першим українським професійним ФК, що підписав кіберфутболіста, став «Динамо». Минулого року членом організації став Віталій Муха (він же labotryas), що завоював безліч почесних титулів на світових кіберфутбольних змаганнях.

На eSPORTconf Ukraine доповідатиме представник eSports-підрозділу футбольного клубу «Динамо». Купуйте квитки на подію тут.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map