«Народжені перемагати» вперше не пройшли до The International

«Народжені перемагати» вперше не пройшли до The International

Навіть попри те, що «золоті» часи складу Natus Vincere з Dota 2 минули, а результати команди останнім часом зовсім не втішали фанатів, ця звістка шокувала багатьох. «Народжені перемагати», що стали колись першими переможцями The International, цього року вперше не пройшли кваліфікацію на турнір.

Нехай з 2013-го клуб не посідав призових місць на головній події дисципліни, його гравці ще жодного разу не показували такого низького результату. У закритих СНД-кваліфікаціях Na'Vi G2A виграла 5 і програла 4 матчі. Для порівняння, інші клуби групи, які пройшли до наступного етапу, показали результат у 7 переможних і 2 програшних матчі.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!