«Народжені перемагати» вперше не пройшли до The International

«Народжені перемагати» вперше не пройшли до The International

Навіть попри те, що «золоті» часи складу Natus Vincere з Dota 2 минули, а результати команди останнім часом зовсім не втішали фанатів, ця звістка шокувала багатьох. «Народжені перемагати», що стали колись першими переможцями The International, цього року вперше не пройшли кваліфікацію на турнір.

Нехай з 2013-го клуб не посідав призових місць на головній події дисципліни, його гравці ще жодного разу не показували такого низького результату. У закритих СНД-кваліфікаціях Na'Vi G2A виграла 5 і програла 4 матчі. Для порівняння, інші клуби групи, які пройшли до наступного етапу, показали результат у 7 переможних і 2 програшних матчі.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map