«Народжені перемагати» вийшли у фінал відбіркових на SL i-League Invitational S3

«Народжені перемагати» вийшли у фінал відбіркових на SL i-League Invitational S3

Обидва матчі, зіграні новим складом Natus Vincere G2A з Dota 2, виявилися переможними. Це неабияк надихнуло фанатів клубу. Здобувши перемогу над Gambit і Team Empire, команда пройшла у фінал кваліфікації на SL i-League Invitational Season 3 з фондом $ 300 тисяч.

Перший матч у фінальній стадії Na'Vi зіграє з колективом Team Spirit. Якщо вони зможуть отримати ще 2 перемоги поспіль, - це забезпечить кіберспортсменам не лише місце в Major-турнірі, а й зростання фанатського захоплення щодо висот, небачених клубом раніше.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!