«Народжені перемагати» вийшли у фінал відбіркових на SL i-League Invitational S3

«Народжені перемагати» вийшли у фінал відбіркових на SL i-League Invitational S3

Обидва матчі, зіграні новим складом Natus Vincere G2A з Dota 2, виявилися переможними. Це неабияк надихнуло фанатів клубу. Здобувши перемогу над Gambit і Team Empire, команда пройшла у фінал кваліфікації на SL i-League Invitational Season 3 з фондом $ 300 тисяч.

Перший матч у фінальній стадії Na'Vi зіграє з колективом Team Spirit. Якщо вони зможуть отримати ще 2 перемоги поспіль, - це забезпечить кіберспортсменам не лише місце в Major-турнірі, а й зростання фанатського захоплення щодо висот, небачених клубом раніше.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map