Рекламне агенство з трендових напрямків ZLODEI – експонент eSPORTconf Ukraine

Рекламне агенство з трендових напрямків ZLODEI – експонент eSPORTconf Ukraine

22 лютого в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 представлять рекламну агенцію ZLODEI, яка працює на кіберспортивному та ігровому ринках.

Компанія надає повний спектр рекламного супроводу на майданчиках YouTube, Twitch, інших відеостріміннгових платформах, аналізує сучасний рекламний ринок і створює потужні рекламні кампанії для своїх клієнтів. Агенство розробляє та реалізує заходи для геймерів і кіберспортсменів.

Відвідайте стенд ZLODEI у демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 і дізнайтеся більше про цю компанію. Обговоріть умови взаємовигідної співпраці. Купуйте квитки тут.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map