Рекламне агенство з трендових напрямків ZLODEI – експонент eSPORTconf Ukraine

Рекламне агенство з трендових напрямків ZLODEI – експонент eSPORTconf Ukraine

22 лютого в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 представлять рекламну агенцію ZLODEI, яка працює на кіберспортивному та ігровому ринках.

Компанія надає повний спектр рекламного супроводу на майданчиках YouTube, Twitch, інших відеостріміннгових платформах, аналізує сучасний рекламний ринок і створює потужні рекламні кампанії для своїх клієнтів. Агенство розробляє та реалізує заходи для геймерів і кіберспортсменів.

Відвідайте стенд ZLODEI у демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 і дізнайтеся більше про цю компанію. Обговоріть умови взаємовигідної співпраці. Купуйте квитки тут.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!