Розклад і перша перемога України у другому турі Hearthstone Global Games

Розклад і перша перемога України у другому турі Hearthstone Global Games

З вівторка тривають матчі Group of 24 турніру Hearthstone Global Games. Команди розподілили на шість груп, українці потрапили до Group E разом зі збірними Греції, Перу та Австрії. З останньою наші кіберспортсмени змагалися першого дня та обіграли її з рахунком 3:2.

киберспорт, eSport, результаты турнира, Hearthstone Global Games

Щоправда, перемога видалася непростою. Матч розпочався з протистояння Wifecoach і DrHippi, в якому дівчина з команди суперників обіграла зірку Hearthstone-складу Virtus.pro. На жаль, віце-чемпіон BlizzCon 2016 і золотий призер 2016 HCT на HGG наразі не здобув жодної перемоги.

Крім того, вперше за весь чемпіонат поразки зазнав NickChipper. Однак, інші члени команди показали гідний результат: Neirea впорався зі своїм опонентом, а дві перемоги Kolento допомогли українській збірній все ж подолати австрійців.

киберспорт, eSport, результаты турнира, Hearthstone Global Games

Наступного разу українська збірна гратиме проти перуанської, матч відбудеться 28 червня. Останнім у другому турі для нашої збірної стане бій з грецькими учасниками 4 липня. До речі, греки зараз посідають перше місце в групі E.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.