Виробник комп’ютерної периферії та пристроїв для геймерів Logitech отримав статус срібного спонсора eSPORTconf Ukraine 2021

Виробник комп’ютерної периферії та пристроїв для геймерів Logitech отримав статус срібного спонсора eSPORTconf Ukraine 2021

Швейцарська компанія Logitech, яка розробляє інноваційні продукти для повного занурення у світ комп’ютерних ігор, стане срібним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021!

Logitech вже понад 30 років створює високотехнологічні пристрої та рішення, які дають змогу сповна насолодитися аудіо- та відеорозвагами, іграми, комфортним спілкуванням у соціальних мережах і швидким передаванням даних через Інтернет.

Зараз компанія надає такі продукти:

  • комп’ютерні миші, клавіатури, пульти дистанційного керування;

  • камери для відеозв’язку, стримів;

  • колонки, гарнітури;

  • високотехнологічні пристрої для перемог у кіберспорті та домашніх розваг;

  • рішення для роботи з дому, шкіл та офісу;

  • програмне забезпечення, платформи для програмування та багато іншого.

Ігрові мишки, які розроблені фахівцями Logitech, – це перші у своєму класі пристрої, які використовуються в професійних турнірах з CS:GO, де по-справжньому цінуються висока точність, швидкість і чутливість.

Досвідчені кіберспортсмени – S1mple, Shox, Bjergsen і Tucks – у щоденній грі та на турнірах із різних дисциплін використовують бездротову мишку Logitech G, що підтримує технологію LIGHTSPEED.

Офіційний дистриб’ютор продукції Logitech G в Україні – компанія «АСБІС-Україна», один із найбільших на локальному ринку дистриб’юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.


Відвідайте 26 травня конференцію з кіберспорту eSPORTconf Ukraine 2021, щоб завести корисні знайомства з представниками провідних компаній, які постачають рішення для геймінгу!

Програма та реєстрація >>>