Виробник грального обладнання COUGAR стане експонентом демозони eSPORTconf Ukraine 2021

Виробник грального обладнання COUGAR стане експонентом демозони eSPORTconf Ukraine 2021

Виробник професійного ігрового обладнання зі світовим ім’ям, компанія COUGAR, представить свою продукцію в демозоні eSPORTconf Ukraine 2021! Гості заходу зможуть ознайомитися з асортиментом доступних товарів, поставити запитання представникам експонента та домовитися з ними про співпрацю.

COUGAR була заснована в Німеччині групою геймерів та інженерів-ентузіастів. Компанія створює продукти найвищої якості, із широким функціоналом та унікальним дизайном. Менш ніж за 10 років вона стала одним зі світових лідерів у сфері виробництва професійного ігрового обладнання.

Зараз COUGAR надає такі товари:

  • комп’ютерні миші, клавіатури, килимки;

  • крісла та столи;

  • гарнітури;

  • корпуси, охолодження та блоки живлення для комп’ютерів;

  • аксесуари: одяг, рюкзаки тощо.

Продукція компанії високо оцінюється як професійними геймерами, так і незалежними експертами. COUGAR постійно співпрацює з кіберспортсменами, які залучені у виробництво й активно беруть участь у кожному етапі розроблення. Таким чином, усі продукти COUGAR демонструють максимальну ефективність у геймінгу.


Приєднуйтеся 26 травня до eSPORTconf Ukraine 2021, щоб ознайомитися з передовими рішеннями для геймінгу й обрати продукти, які дадуть змогу забезпечити найкращий ігровий досвід!

Програма та реєстрація >>>