Професійний медійник і спортсмен Павло Черепін – спікер eSPORTconf Ukraine

Професійний медійник і спортсмен Павло Черепін – спікер eSPORTconf Ukraine

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine 2017 виступить керуючий партнер компанії Sport Heroes Павло Черепін. Спікера добре знають як віце-чемпіона світу з ралі 2015 р. у класі WRC 2.

Тема доповіді: «Екосистема кіберспорту як професійної спортивної дисципліни».

Павло Черепін - популярний медійник і спортсмен. Понад п'ять років працював телевізійним журналістом і коментатором, висвітлюючи великі футбольні матчі на головних каналах країни. У 2005 р. отримав премію «Коментатор року». Заснував один з найвпливовіших в Україні новинний інтернет-ресурс про спорт ua-football.com.

Маркетинговий директор ПФЛ України з 2005-го по 2007 р. Працював директором з розвитку Media Sport Promotion, CEO Open Media Group, а також віце-президентом ФК «Арсенал-Київ». Має досвід роботи консультантом з питань створення спортивних симуляторів у компаніях-видавцях відеоігор.

Заснована спікером компанія Sport Heroes - перша вітчизняна агенція спортивних комунікацій. Один з основних її продуктів - інтеграція професіоналів і досвіду традиційних видів спорту в e-Sports.

Квитки на eSPORTconf Ukraine 2017 – тут.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map