Професійний медійник і спортсмен Павло Черепін – спікер eSPORTconf Ukraine

Професійний медійник і спортсмен Павло Черепін – спікер eSPORTconf Ukraine

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine 2017 виступить керуючий партнер компанії Sport Heroes Павло Черепін. Спікера добре знають як віце-чемпіона світу з ралі 2015 р. у класі WRC 2.

Тема доповіді: «Екосистема кіберспорту як професійної спортивної дисципліни».

Павло Черепін - популярний медійник і спортсмен. Понад п'ять років працював телевізійним журналістом і коментатором, висвітлюючи великі футбольні матчі на головних каналах країни. У 2005 р. отримав премію «Коментатор року». Заснував один з найвпливовіших в Україні новинний інтернет-ресурс про спорт ua-football.com.

Маркетинговий директор ПФЛ України з 2005-го по 2007 р. Працював директором з розвитку Media Sport Promotion, CEO Open Media Group, а також віце-президентом ФК «Арсенал-Київ». Має досвід роботи консультантом з питань створення спортивних симуляторів у компаніях-видавцях відеоігор.

Заснована спікером компанія Sport Heroes - перша вітчизняна агенція спортивних комунікацій. Один з основних її продуктів - інтеграція професіоналів і досвіду традиційних видів спорту в e-Sports.

Квитки на eSPORTconf Ukraine 2017 – тут.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.