Професійний медійник і спортсмен Павло Черепін – спікер eSPORTconf Ukraine

Професійний медійник і спортсмен Павло Черепін – спікер eSPORTconf Ukraine

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine 2017 виступить керуючий партнер компанії Sport Heroes Павло Черепін. Спікера добре знають як віце-чемпіона світу з ралі 2015 р. у класі WRC 2.

Тема доповіді: «Екосистема кіберспорту як професійної спортивної дисципліни».

Павло Черепін - популярний медійник і спортсмен. Понад п'ять років працював телевізійним журналістом і коментатором, висвітлюючи великі футбольні матчі на головних каналах країни. У 2005 р. отримав премію «Коментатор року». Заснував один з найвпливовіших в Україні новинний інтернет-ресурс про спорт ua-football.com.

Маркетинговий директор ПФЛ України з 2005-го по 2007 р. Працював директором з розвитку Media Sport Promotion, CEO Open Media Group, а також віце-президентом ФК «Арсенал-Київ». Має досвід роботи консультантом з питань створення спортивних симуляторів у компаніях-видавцях відеоігор.

Заснована спікером компанія Sport Heroes - перша вітчизняна агенція спортивних комунікацій. Один з основних її продуктів - інтеграція професіоналів і досвіду традиційних видів спорту в e-Sports.

Квитки на eSPORTconf Ukraine 2017 – тут.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map