Призові фонди змагань з Dota 2 припинили активне зростання

Призові фонди змагань з Dota 2 припинили активне зростання

Ресурс e-Rankings опублікував аналітичні дані щодо минулорічних грошових винагород у турнірах з Dota 2. Сумарний фонд чемпіонатів з дисципліни сягнув понад $36,5 мільйонів, що майже на $6 мільйонів більше ніж у 2015 році. Варто зазначити, що різниця між загальними фондами за 2014 і 2015 роки становила більше ніж у два з половиною рази.

Якщо розглядати виключно числові показники, тоді в 2016-му турнірні призові з Dota 2 вперше сповільнилися в зростанні. Найбільший ріст, у свою чергу, було відзначено в 2015 році, коли розіграли майже на $15 мільйонів більше, ніж за рік перед цим.

Процентний аналіз показав, що 2016 рік виявився другим в історії, коли сумарні призові зросли не настільки суттєво, як раніше. Перший прецедент стався в 2015 році, коли відзначили зростання менш ніж на 95%, тоді як за попередній рік він склав близько 370%. Порівняльне зростання за 2016 рік - 19%.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map