Призові фонди змагань з Dota 2 припинили активне зростання

Призові фонди змагань з Dota 2 припинили активне зростання

Ресурс e-Rankings опублікував аналітичні дані щодо минулорічних грошових винагород у турнірах з Dota 2. Сумарний фонд чемпіонатів з дисципліни сягнув понад $36,5 мільйонів, що майже на $6 мільйонів більше ніж у 2015 році. Варто зазначити, що різниця між загальними фондами за 2014 і 2015 роки становила більше ніж у два з половиною рази.

Якщо розглядати виключно числові показники, тоді в 2016-му турнірні призові з Dota 2 вперше сповільнилися в зростанні. Найбільший ріст, у свою чергу, було відзначено в 2015 році, коли розіграли майже на $15 мільйонів більше, ніж за рік перед цим.

Процентний аналіз показав, що 2016 рік виявився другим в історії, коли сумарні призові зросли не настільки суттєво, як раніше. Перший прецедент стався в 2015 році, коли відзначили зростання менш ніж на 95%, тоді як за попередній рік він склав близько 370%. Порівняльне зростання за 2016 рік - 19%.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map