Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021 і беріть участь у розіграші безкоштовного уроку з кіберспорту від ESportsBattle Academy!

Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021 і беріть участь у розіграші безкоштовного уроку з кіберспорту від ESportsBattle Academy!

Хочете отримати якісну кіберспортивну освіту та почати кар’єру в кіберспорті? У вас є унікальна можливість виграти безкоштовний пробний урок в ESportsBattle Academy з однієї з дисциплін: CS:GO, FIFA або кібербаскетболу!

Щоб стати учасником розіграшу, необхідно виконати чотири умови:

  1. Придбати квиток на eSPORTconf Ukraine 2021 категорії «Бізнес» або «Студент».

  2. Підписатися на Instagram-сторінку ESportsBattle Academy.

  3. Підписатися на наш Telegram-чат.

  4. Натиснути «Беру участь» під записом у Telegram.

24 травня з допомогою рандомайзера ми визначимо трьох переможців. Вони отримають по безкоштовному уроку в ESportsBattle Academy з однієї з дисциплін (на вибір).

Заняття відбудуться в онлайн-форматі. На кожного переможця чекає двогодинна лекція з персональним тренером. Заняття будуть максимально наповнені практичними вправами, рекомендаціями та розбором матчів. Ви обов’язково побачите результат навіть за підсумками пробного уроку!

Керівник ESportsBattle Academy Арсеній Салай запрошує брати участь у розіграші кожного, хто хоче прокачати свої геймерські навички та побудувати кар’єру кіберспортсмена!

ESportsBattle Academy – перша в Україні освітня платформа, де геймери-початківці навчаються за такими дисциплінами: електронний футбол (FIFA 21), баскетбол (NBA) і CS:GO. Також в академії можна освоїти кіберспортивні професії коментатора, аналітика, SMM-менеджера й обсервера.

26 травня на eSPORTconf Ukraine 2021 Арсеній виступить із доповіддю про майбутнє спортивних симуляторів і пояснить, чому для кіберспортсменів важлива освіта.


Приєднуйтеся до події та відкрийте нові можливості для побудови успішної кар’єри у сфері кіберспорту!

Купити квиток на захід >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane