Президент UESF Артур Єрмолаєв поділиться способами популяризації кіберспорту в Україні

Президент UESF Артур Єрмолаєв поділиться способами популяризації кіберспорту в Україні

Які способи популяризації кіберспорту найбільш ефективні? Як провести всеукраїнський офлайн-турнір і залучити інвестиції? Про це гості eSPORTconf Ukraine 2019 дізнаються з доповіді президента Федерації кіберспорту України (UESF) Артура Єрмолаєва.

Артур Єрмолаєв активно займається розвитком комп’ютерного спорту в нашій країні: він є співзасновником і головою Федерації кіберспорту України, створив кіберспортивну організацію Windigo Gaming (склад якої з CS: GO входить у топ-20 команд світу), ігровий центр Windigo Arena і школу для кіберспортсменів Windigo Academy.

Федерація кіберспорту України (UESF) — всеукраїнська громадська організація, яка має відділення у 23 регіонах країни. Федерація займається популяризацією комп’ютерного спорту й організовує кіберспортивні турніри — за час існування проведено понад 90 подій і розіграно призів на загальну суму 1 мільйон гривень. Цього року UESF організувала Перший всеукраїнський кіберспортивний турнір із призовим фондом розміром в 1 мільйон гривень.

Президент Федерації кіберспорту України Артур Єрмолаєв виступить на eSPORTconf Ukraine 2019 з темою «Популяризація кіберспорту в Україні. Кейс UESF: всеукраїнський турнір із призовим розміром в 1 мільйон».

Приходьте й поставте спікеру свої питання! Івент, який присвячений темі заробітку в кіберспорті, відбудеться в Києві 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map