Президент UESF Артур Єрмолаєв поділиться способами популяризації кіберспорту в Україні

Президент UESF Артур Єрмолаєв поділиться способами популяризації кіберспорту в Україні

Які способи популяризації кіберспорту найбільш ефективні? Як провести всеукраїнський офлайн-турнір і залучити інвестиції? Про це гості eSPORTconf Ukraine 2019 дізнаються з доповіді президента Федерації кіберспорту України (UESF) Артура Єрмолаєва.

Артур Єрмолаєв активно займається розвитком комп’ютерного спорту в нашій країні: він є співзасновником і головою Федерації кіберспорту України, створив кіберспортивну організацію Windigo Gaming (склад якої з CS: GO входить у топ-20 команд світу), ігровий центр Windigo Arena і школу для кіберспортсменів Windigo Academy.

Федерація кіберспорту України (UESF) — всеукраїнська громадська організація, яка має відділення у 23 регіонах країни. Федерація займається популяризацією комп’ютерного спорту й організовує кіберспортивні турніри — за час існування проведено понад 90 подій і розіграно призів на загальну суму 1 мільйон гривень. Цього року UESF організувала Перший всеукраїнський кіберспортивний турнір із призовим фондом розміром в 1 мільйон гривень.

Президент Федерації кіберспорту України Артур Єрмолаєв виступить на eSPORTconf Ukraine 2019 з темою «Популяризація кіберспорту в Україні. Кейс UESF: всеукраїнський турнір із призовим розміром в 1 мільйон».

Приходьте й поставте спікеру свої питання! Івент, який присвячений темі заробітку в кіберспорті, відбудеться в Києві 13 червня.

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.