Президент UESF Артур Єрмолаєв поділиться способами популяризації кіберспорту в Україні

Президент UESF Артур Єрмолаєв поділиться способами популяризації кіберспорту в Україні

Які способи популяризації кіберспорту найбільш ефективні? Як провести всеукраїнський офлайн-турнір і залучити інвестиції? Про це гості eSPORTconf Ukraine 2019 дізнаються з доповіді президента Федерації кіберспорту України (UESF) Артура Єрмолаєва.

Артур Єрмолаєв активно займається розвитком комп’ютерного спорту в нашій країні: він є співзасновником і головою Федерації кіберспорту України, створив кіберспортивну організацію Windigo Gaming (склад якої з CS: GO входить у топ-20 команд світу), ігровий центр Windigo Arena і школу для кіберспортсменів Windigo Academy.

Федерація кіберспорту України (UESF) — всеукраїнська громадська організація, яка має відділення у 23 регіонах країни. Федерація займається популяризацією комп’ютерного спорту й організовує кіберспортивні турніри — за час існування проведено понад 90 подій і розіграно призів на загальну суму 1 мільйон гривень. Цього року UESF організувала Перший всеукраїнський кіберспортивний турнір із призовим фондом розміром в 1 мільйон гривень.

Президент Федерації кіберспорту України Артур Єрмолаєв виступить на eSPORTconf Ukraine 2019 з темою «Популяризація кіберспорту в Україні. Кейс UESF: всеукраїнський турнір із призовим розміром в 1 мільйон».

Приходьте й поставте спікеру свої питання! Івент, який присвячений темі заробітку в кіберспорті, відбудеться в Києві 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map