Представник «Пепсіко» оголосив про початок співпраці з клубом Virtus.pro

Представник «Пепсіко» оголосив про початок співпраці з клубом Virtus.pro

CMO компанії «Пепсіко» за напрямом «енергетичні напої» Анатолій Гордєєв заявив про початок партнерства між брендом Adrenaline Rush і eSports-клубом Virtus.pro. Це лише перший спільний проект американської транснаціональної харчової компанії з російським кіберспортивним холдингом ESforce. Судячи з коментарів обох сторін, партнерство матиме розвиток також за іншими напрямками.

Бренд Adrenaline Rush став активним учасником кіберспортивного ринку минулого року. Його представники створили під цим ім'ям всеросійський кубок і професійну лігу з дисципліни Counter-Strike: Global Offensive. У фіналі осіннього чемпіонату 2016-го вони розіграли $100 тис. Половину цієї суми за перемогу отримав клуб Gambit Gaming.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map