Потенціал складу NaVi.CS:GO визнали підписанням гравців на 2 роки

Потенціал складу NaVi.CS:GO визнали підписанням гравців на 2 роки

Чутки, які були 2 місяці тому, не підтвердилися. Із закінченням контракту, Олександр «s1mple» Костилев не полишив CS:GO-склад клубу Na'Vi G2A, а підписав угоду ще на 2 роки співпраці.

Керівництво «Народжених перемагати» також оголосило про плани продовжити контракти й інших членів команди. Цієї п'ятниці, 15 грудня, будуть підписані договори з Іоаном «Edward» Cухаревим і Єгором «flamie» Васильєвим.

Оскільки інші гравці CS:GO-колективу приєдналися до клубу в поточному році, терміни їх угод закінчаться ще не скоро.

«Вірю у величезний потенціал поточного складу», – заявив гендиректор Natus Vincere, підтверджуючи власні слова діями.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!