Отримайте знижку 50 % на eSPORTconf Ukraine за свій внесок у кіберспорт!

Отримайте знижку 50 % на eSPORTconf Ukraine за свій внесок у кіберспорт!

Ви працюєте у сфері кіберспорту? Слідкуєте за трендами, інвестуєте й допомагаєте галузі розвиватися? Скористайтеся знижкою й купуйте квиток на eSPORTconf Ukraine всього за півціни.

Для того щоб придбати квиток за півціни, достатньо заповнити форму в розділі «Реєстрація» на нашому сайті. Під час покупки потрібно вказати назву компанії і свій особистий номер мобільного.

Звичайна ціна квитка: 2500 UAH.

Ціна зі знижкою 1250 UAH.

Тематичний івент eSPORTconf Ukraine відбудеться в Києві 13 червня. Захід присвячений розвитку кіберспорту, спонсоруванню турнірів і рекламі у сфері esports. Конференція об’єднає провідних експертів галузі, кіберспортсменів, організаторів подій, маркетологів та інвесторів.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map