Отримайте знижку 50 % на eSPORTconf Ukraine за свій внесок у кіберспорт!

Отримайте знижку 50 % на eSPORTconf Ukraine за свій внесок у кіберспорт!

Ви працюєте у сфері кіберспорту? Слідкуєте за трендами, інвестуєте й допомагаєте галузі розвиватися? Скористайтеся знижкою й купуйте квиток на eSPORTconf Ukraine всього за півціни.

Для того щоб придбати квиток за півціни, достатньо заповнити форму в розділі «Реєстрація» на нашому сайті. Під час покупки потрібно вказати назву компанії і свій особистий номер мобільного.

Звичайна ціна квитка: 2500 UAH.

Ціна зі знижкою 1250 UAH.

Тематичний івент eSPORTconf Ukraine відбудеться в Києві 13 червня. Захід присвячений розвитку кіберспорту, спонсоруванню турнірів і рекламі у сфері esports. Конференція об’єднає провідних експертів галузі, кіберспортсменів, організаторів подій, маркетологів та інвесторів.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!