Чому керівникам IT-компаній слід звернути увагу на кіберспорт

Чому керівникам IT-компаній слід звернути увагу на кіберспорт

Аналітики стверджують, що незабаром кіберспорт стане прибутковішим за традиційні професійні спортивні ліги. Цей молодий і перспективний ринок вже впливає на суміжні індустрії. На нього варто звернути увагу навіть тим підприємцям, які не планують працювати безпосередньо в галузі. Скажімо, керівники IT-компаній мають знатися на кіберспорті та враховувати його вплив.

Значення кіберспорту

Безперечним є факт, що нові форми змагань створюють нові ринки, сприяючи розвитку нових технологій, які також успішно застосовуються в торгівлі, на конференціях, інших вагомих заходах. Знаючись на кіберспорті та технологіях, на яких він базується, IT-керівники визначатимуть нові тренди та користуватимуться перевагами нових технологій.

Геймінг завжди був двигуном розвитку технологій. Графічні процесори, які раніше використовували лише геймери, сьогодні містить будь-яка техніка: від суперкомп'ютерів до систем контролю самоврядних автомобілів. Попит геймерів спричинив значні вливання коштів на ринок, вдосконалення процесорів, розвиток технологій, інновації у споживчому секторі. Така тенденція у кіберспорті зберігатиметься й розвиватиметься надалі.

Переваги комп'ютерного спорту

Так само, попри розвиток ігрових технологій, професійний геймінг змінює саму суть нашого сприйняття спорту. Коли ви дивитеся традиційні спортивні змагання по телевізору - ви здатні спостерігати лише за тим, що транслює оператор, і лише з того кута, який дає камера. У кіберспорті глядачі мають більші можливості. Вони самостійно визначають, за яким гравцем стежити, спостерігати за грою від першої особи чи дивитися зверху, щоб бачити всіх учасників одразу.

Крім того, аудиторія в змозі слухати діалог між гравцями команд в режимі реального часу. Все це має неабиякий вплив на розвиток технологій, зокрема віртуальної реальності та систем взаємодії.

Технології, які застосовують під час трансляцій професійних кібертурніров, також стануть у нагоді на конференціях, ділових зустрічах, у налагодженні зв'язків між працівниками в складних промислових умовах.