Чому керівникам IT-компаній слід звернути увагу на кіберспорт

Чому керівникам IT-компаній слід звернути увагу на кіберспорт

Аналітики стверджують, що незабаром кіберспорт стане прибутковішим за традиційні професійні спортивні ліги. Цей молодий і перспективний ринок вже впливає на суміжні індустрії. На нього варто звернути увагу навіть тим підприємцям, які не планують працювати безпосередньо в галузі. Скажімо, керівники IT-компаній мають знатися на кіберспорті та враховувати його вплив.

Значення кіберспорту

Безперечним є факт, що нові форми змагань створюють нові ринки, сприяючи розвитку нових технологій, які також успішно застосовуються в торгівлі, на конференціях, інших вагомих заходах. Знаючись на кіберспорті та технологіях, на яких він базується, IT-керівники визначатимуть нові тренди та користуватимуться перевагами нових технологій.

Геймінг завжди був двигуном розвитку технологій. Графічні процесори, які раніше використовували лише геймери, сьогодні містить будь-яка техніка: від суперкомп'ютерів до систем контролю самоврядних автомобілів. Попит геймерів спричинив значні вливання коштів на ринок, вдосконалення процесорів, розвиток технологій, інновації у споживчому секторі. Така тенденція у кіберспорті зберігатиметься й розвиватиметься надалі.

Переваги комп'ютерного спорту

Так само, попри розвиток ігрових технологій, професійний геймінг змінює саму суть нашого сприйняття спорту. Коли ви дивитеся традиційні спортивні змагання по телевізору - ви здатні спостерігати лише за тим, що транслює оператор, і лише з того кута, який дає камера. У кіберспорті глядачі мають більші можливості. Вони самостійно визначають, за яким гравцем стежити, спостерігати за грою від першої особи чи дивитися зверху, щоб бачити всіх учасників одразу.

Крім того, аудиторія в змозі слухати діалог між гравцями команд в режимі реального часу. Все це має неабиякий вплив на розвиток технологій, зокрема віртуальної реальності та систем взаємодії.

Технології, які застосовують під час трансляцій професійних кібертурніров, також стануть у нагоді на конференціях, ділових зустрічах, у налагодженні зв'язків між працівниками в складних промислових умовах.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map