Переможці найяскравіших eSports-турнірів минулого тижня з Dota 2

Переможці найяскравіших eSports-турнірів минулого тижня з Dota 2

Останні вихідні травня відзначилися низкою цікавих кіберспортивних чемпіонатів. Пропонуємо розглянути результати двох масштабних турнірів, що проходили з 26 по 28 травня, в межах яких відбулися змагання з Dota 2.

The Manila Masters

LAN-фінал турніру відбувся у столиці Філіппін, його призовий фонд склав $250 тис. Рівно половину цієї суми – $125 тис. – забрав переможець турніру колектив Evil Geniuses. 20% від загального фонду – $50 тис. – отримав клуб NewBee, срібний призер змагання.

За третє місце команда Team NP заробила $25 тис., а склад Team Faceless за четверте – $20 тис. Колективи OG і Invictus Gaming за п'яте та шосте місця отримали по $10 тис. За сьоме та восьме – по $5 тис. отримали клуби Team Secret і Clutch Gamers.

Кубок Росії з eSports

На території московського комплексу Yota Arena відбувся кіберспортивний Кубок Росії. Dota 2 була однією з чотирьох ігор, за якими проходили змагання. Фонд дисципліни становив понад $56,4 тис.

Золото турніру отримав колектив Virtus.pro, заробивши майже $24,9 тис. На другому місці – Team Empire, який отримав близько $12,5 тис. На третьому – склад Team Spirit, який заробив майже $9 тис.

На що чекати цього тижня?

Чемпіонат ZOTAC Cup Masters відбудеться в Тайбеї, він стане першим великим турніром для компанії ZOTAC, відомої своїми міні-змаганнями. В LAN-матчах з 30 травня по 3 червня змагатимуться 8 команд, що представляють Європу, Азію та Америку. Призовий фонд – $100 тис.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map