Переможці найяскравіших eSports-турнірів минулого тижня з Dota 2

Переможці найяскравіших eSports-турнірів минулого тижня з Dota 2

Останні вихідні травня відзначилися низкою цікавих кіберспортивних чемпіонатів. Пропонуємо розглянути результати двох масштабних турнірів, що проходили з 26 по 28 травня, в межах яких відбулися змагання з Dota 2.

The Manila Masters

LAN-фінал турніру відбувся у столиці Філіппін, його призовий фонд склав $250 тис. Рівно половину цієї суми – $125 тис. – забрав переможець турніру колектив Evil Geniuses. 20% від загального фонду – $50 тис. – отримав клуб NewBee, срібний призер змагання.

За третє місце команда Team NP заробила $25 тис., а склад Team Faceless за четверте – $20 тис. Колективи OG і Invictus Gaming за п'яте та шосте місця отримали по $10 тис. За сьоме та восьме – по $5 тис. отримали клуби Team Secret і Clutch Gamers.

Кубок Росії з eSports

На території московського комплексу Yota Arena відбувся кіберспортивний Кубок Росії. Dota 2 була однією з чотирьох ігор, за якими проходили змагання. Фонд дисципліни становив понад $56,4 тис.

Золото турніру отримав колектив Virtus.pro, заробивши майже $24,9 тис. На другому місці – Team Empire, який отримав близько $12,5 тис. На третьому – склад Team Spirit, який заробив майже $9 тис.

На що чекати цього тижня?

Чемпіонат ZOTAC Cup Masters відбудеться в Тайбеї, він стане першим великим турніром для компанії ZOTAC, відомої своїми міні-змаганнями. В LAN-матчах з 30 травня по 3 червня змагатимуться 8 команд, що представляють Європу, Азію та Америку. Призовий фонд – $100 тис.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map