Переможці турніру з Counter-Strike отримають півмільйона доларів

Переможці турніру з Counter-Strike отримають півмільйона доларів

Загальний призовий фонд одного з найвагоміших турнірів у дисциплині CS:GO – ELEAGUE CS:GO Premier 2017 – складе 1 млн доларів, до того ж переможці заберуть половину цієї суми.

За перше місце цьогоріч змагатимуться 16 команд, українська команда Natus Vincere зокрема. Груповий етап кваліфікації розпочнеться 8 вересня з групи А, в якій беруть участь команди FaZe (США), Natus Vincere (Україна), G2 eSports (Франція) і учасник з кваліфікації. 12 команд вже отримали запрошення на ігри плей-офф, які стартують 10 жовтня. Ще 4 місця отримають переможці CIS/NA/EU відбіркових.

eSport conf Ukraine, eSport, eSport conf Ukraine 2017, ELEAGUE CS:GO Premier 2017, CS:GO

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map