Переможці турніру з Counter-Strike отримають півмільйона доларів

Переможці турніру з Counter-Strike отримають півмільйона доларів

Загальний призовий фонд одного з найвагоміших турнірів у дисциплині CS:GO – ELEAGUE CS:GO Premier 2017 – складе 1 млн доларів, до того ж переможці заберуть половину цієї суми.

За перше місце цьогоріч змагатимуться 16 команд, українська команда Natus Vincere зокрема. Груповий етап кваліфікації розпочнеться 8 вересня з групи А, в якій беруть участь команди FaZe (США), Natus Vincere (Україна), G2 eSports (Франція) і учасник з кваліфікації. 12 команд вже отримали запрошення на ігри плей-офф, які стартують 10 жовтня. Ще 4 місця отримають переможці CIS/NA/EU відбіркових.

eSport conf Ukraine, eSport, eSport conf Ukraine 2017, ELEAGUE CS:GO Premier 2017, CS:GO

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.