Переможці The International 7 лідирували на SL i-League Invitational S3

Переможці The International 7 лідирували на SL i-League Invitational S3

Інтернаціональний колектив Team Liquid, який переміг у чемпіонаті The International 7, знову довів свою першість на світовій Dota 2-сцені. Кібератлети посіли перше місце на SL i-League Invitational S3, заробивши $ 135 тисяч та 150 кваліфікаційних балів.

Нагадаємо, що minor-турнір відбувався у Києві, на території клубу CyberSport Arena. Під час змагань було розіграно $ 300 тисяч і 300 балів.

Команда Natus Vincere, яка представляла СНД-регіон, не змогла піднятися вище 5-6 місця. Здобувши перемогу у першому матчі над гравцями Team Secret, вона зазнала поразки від compLexity Gaming, а потім – і від Team Secret, яким вдалося взяти реванш.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.