Переможці The International 7 лідирували на SL i-League Invitational S3

Переможці The International 7 лідирували на SL i-League Invitational S3

Інтернаціональний колектив Team Liquid, який переміг у чемпіонаті The International 7, знову довів свою першість на світовій Dota 2-сцені. Кібератлети посіли перше місце на SL i-League Invitational S3, заробивши $ 135 тисяч та 150 кваліфікаційних балів.

Нагадаємо, що minor-турнір відбувався у Києві, на території клубу CyberSport Arena. Під час змагань було розіграно $ 300 тисяч і 300 балів.

Команда Natus Vincere, яка представляла СНД-регіон, не змогла піднятися вище 5-6 місця. Здобувши перемогу у першому матчі над гравцями Team Secret, вона зазнала поразки від compLexity Gaming, а потім – і від Team Secret, яким вдалося взяти реванш.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map