Майданчик YouTube придбав ексклюзивні права на показ чемпіонатів ECS

Майданчик YouTube придбав ексклюзивні права на показ чемпіонатів ECS

Офіційно підтвердилась інформація про трансляцію чемпіонатів з CS:GO, які проводить ліга Esports Championship Series (ECS), виключно на сервісі YouTube. За згодою компаній, ексклюзивні покази на цій платформі розпочнуться 25 березня поточного року після того, як відбудуться стикові матчі ECS Season 3 в американському та європейському регіонах.

Змагання планують транслювати в розширенні Full HD (1080p) з частотою кадрів 60 fps. Це не перший подібний випадок для майданчика: на початку 2017 року сервіс YouTube Gaming придбав права на ексклюзивну трансляцію англійською мовою 5-го сезону турніру ESL Pro League. Нагадаємо, що SLIVER.tv цього року проводить трансляції кіберспортивних турнірів у VR-форматі.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map