Майданчик для монетизації ігрового досвіду ELOPLAY - учасник демозони eSPORTconf Ukraine

Майданчик для монетизації ігрового досвіду ELOPLAY - учасник демозони eSPORTconf Ukraine

22 лютого в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 візьмуть участь представники мережевої платформи для змагань у комп`ютерні ігри Eloplay.com.

Це популярний майданчик, де не лише насолоджуєшся від геймерських боїв з цікавими суперниками, але й монетизуєш своє хобі. На ресурсі ELOPLAY кожен має нагоду підібрати суперника свого рівня. Дуельні битви та турніри приносять реальні грошові виграші.

Режими сайту ретельно продумано, задіяно рейтингову систему «Ело», яка гарантує якісний підбір суперників і розподіл лігами. Вдосконалюючись, розвиваючи майстерність і заробляючи «елопоінти», гравець переходить у вищі ліги, де доходи є вищими.

На стенді платформи Eloplay.com всі відвідувачі eSPORTconf Ukraine 2017 матимуть змогу поспілкуватися з представниками організації та обговорити співпрацю.

Придбай квиток за посиланням.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.