Майданчик для монетизації ігрового досвіду ELOPLAY - учасник демозони eSPORTconf Ukraine

Майданчик для монетизації ігрового досвіду ELOPLAY - учасник демозони eSPORTconf Ukraine

22 лютого в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 візьмуть участь представники мережевої платформи для змагань у комп`ютерні ігри Eloplay.com.

Це популярний майданчик, де не лише насолоджуєшся від геймерських боїв з цікавими суперниками, але й монетизуєш своє хобі. На ресурсі ELOPLAY кожен має нагоду підібрати суперника свого рівня. Дуельні битви та турніри приносять реальні грошові виграші.

Режими сайту ретельно продумано, задіяно рейтингову систему «Ело», яка гарантує якісний підбір суперників і розподіл лігами. Вдосконалюючись, розвиваючи майстерність і заробляючи «елопоінти», гравець переходить у вищі ліги, де доходи є вищими.

На стенді платформи Eloplay.com всі відвідувачі eSPORTconf Ukraine 2017 матимуть змогу поспілкуватися з представниками організації та обговорити співпрацю.

Придбай квиток за посиланням.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map