Павло Даніман із «Київстар» розповість про взаємозв’язок телекому й геймінгу

Павло Даніман із «Київстар» розповість про взаємозв’язок телекому й геймінгу

Павло Даніман, директор із маркетингу «Київстар», виступить на eSPORTconf Ukraine з темою «Телеком і геймінг: чим індустрії можуть бути корисними одна одній».

Павло розповість про партнерство «Київстар» з Wargaming, Weplay, ESM, а також презентуватиме кейс: як запускався перший в Україні мобільний тариф для геймерів.

Павло Даніман починав працювати в call-центрі «Київстар», а після 14 років став директором із маркетингу компанії. Очолив рейтинг X-Ray Marketing Awards як головний революціонер у маркетингу, зокрема за активну підтримку кіберспорту.

«Київстар» — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передачі даних, якими щомісяця користується 26,6 млн абонентів.

З цього року компанія також пропонує клієнтам тариф для геймерів «Ігровий», створений у партнерстві з розробником Wargaming. Згідно з умовами пакету, абоненти можуть не тільки дзвонити й користуватися безлімітним Інтернетом, а й отримують преміум-аккаунт, а також ексклюзивний танк Т-44–100 (У) VIII рівня в WoT.

Галузевий івент eSPORTconf Ukraine відбудеться в столиці України 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map