Павло Даніман із «Київстар» розповість про взаємозв’язок телекому й геймінгу

Павло Даніман із «Київстар» розповість про взаємозв’язок телекому й геймінгу

Павло Даніман, директор із маркетингу «Київстар», виступить на eSPORTconf Ukraine з темою «Телеком і геймінг: чим індустрії можуть бути корисними одна одній».

Павло розповість про партнерство «Київстар» з Wargaming, Weplay, ESM, а також презентуватиме кейс: як запускався перший в Україні мобільний тариф для геймерів.

Павло Даніман починав працювати в call-центрі «Київстар», а після 14 років став директором із маркетингу компанії. Очолив рейтинг X-Ray Marketing Awards як головний революціонер у маркетингу, зокрема за активну підтримку кіберспорту.

«Київстар» — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передачі даних, якими щомісяця користується 26,6 млн абонентів.

З цього року компанія також пропонує клієнтам тариф для геймерів «Ігровий», створений у партнерстві з розробником Wargaming. Згідно з умовами пакету, абоненти можуть не тільки дзвонити й користуватися безлімітним Інтернетом, а й отримують преміум-аккаунт, а також ексклюзивний танк Т-44–100 (У) VIII рівня в WoT.

Галузевий івент eSPORTconf Ukraine відбудеться в столиці України 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map