Павло Даніман із «Київстар» розповість про взаємозв’язок телекому й геймінгу

Павло Даніман із «Київстар» розповість про взаємозв’язок телекому й геймінгу

Павло Даніман, директор із маркетингу «Київстар», виступить на eSPORTconf Ukraine з темою «Телеком і геймінг: чим індустрії можуть бути корисними одна одній».

Павло розповість про партнерство «Київстар» з Wargaming, Weplay, ESM, а також презентуватиме кейс: як запускався перший в Україні мобільний тариф для геймерів.

Павло Даніман починав працювати в call-центрі «Київстар», а після 14 років став директором із маркетингу компанії. Очолив рейтинг X-Ray Marketing Awards як головний революціонер у маркетингу, зокрема за активну підтримку кіберспорту.

«Київстар» — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передачі даних, якими щомісяця користується 26,6 млн абонентів.

З цього року компанія також пропонує клієнтам тариф для геймерів «Ігровий», створений у партнерстві з розробником Wargaming. Згідно з умовами пакету, абоненти можуть не тільки дзвонити й користуватися безлімітним Інтернетом, а й отримують преміум-аккаунт, а також ексклюзивний танк Т-44–100 (У) VIII рівня в WoT.

Галузевий івент eSPORTconf Ukraine відбудеться в столиці України 13 червня.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!