Партнер Eterna Law Kyiv Артем Кузьменко на eSPORTconf Ukraine 2021 про міжнародне регулювання кіберспорту: перспективи та загрози для розвитку індустрії

Партнер Eterna Law Kyiv Артем Кузьменко на eSPORTconf Ukraine 2021 про міжнародне регулювання кіберспорту: перспективи та загрози для розвитку індустрії

Єдине міжнародне регулювання кіберспорту – це досить суперечлива тема. Деякі фахівці вважають, що в сучасних реаліях воно необхідне. Інші ж наполягають на тому, що така система стане загрозою для розвитку індустрії. Які перспективи та можливі наслідки єдиного регулювання кіберспорту на міжнародному рівні?

Про це 26 травня на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість партнер Eterna Law Kyiv Артем Кузьменко. Спікер виступить замість В’ячеслава Маякіна.

Тема доповіді: «Міжнародне регулювання кіберспорту: перспективи та можливі наслідки».

Експерт висвітлить питання про визнання кіберспорту олімпійським різновидом спорту, розгляне перспективи впровадження єдиної системи виявлення допінгу та контролю за використанням чит-механізмів. Також фахівець розбере ідею створення єдиної міжнародної регулювальної організації та розповість, яку загрозу для розвитку індустрії вона може представляти.

Артем – досвідчений юрист практики корпоративного права та M&A. Спеціалізується на консультуванні українських і міжнародних компаній.

У медах юридичної практики надавав клієнтам допомогу в розв’язанні корпоративних, комерційних, регуляторних питань, брав участь у забезпеченні корпоративних проєктів і M&A-угод. Займається організацією проведення перевірок due diligence та vendor due diligence.

З-поміж клієнтів Артема компанії зі сфери IT, ритейлу, телекомунікацій, фінансів, харчової промисловості, аграрного сектору тощо.


Приєднуйтесь до eSPORTconf Ukraine 2021 і дізнайтеся від лідерів індустрії про потенціал розвитку кіберспорту як олімпійської дисципліни!

Програма та реєстрація >>>