Оприлюднено розмір призового фонду WESG 2017 – $4 мільйони

Оприлюднено розмір призового фонду WESG 2017 – $4 мільйони

Всесвітній мультидисциплінарний турнір WESG 2017 оновив формат. Відтепер у двох з чотирьох дисциплін – Hearthstone і CS: GO – змагатимуться не лише чоловічі, але й жіночі національні команди. Для гравців-чоловіків вибір ширший – чемпіонати проводитимуться ще й з Dota 2 і StarCraft 2.

Чемпіонат розпочнеться з кваліфікаційної серії, до якої увійдуть п'ять регіональних турнірів – в Європі, Америці, Азії, Африці та окремо в Китаї. Перш ніж дістатися до регіональних фіналів, гравці мають перемогти в національних змаганнях.

Гранд-фінал, де виступатимуть національні збірні, що пройшли відбір, відбудеться в березні 2018 року.

Оголошений призовий фонд вражає – майже $ 4 мільйони. З них $ 202 800 розіграють у фіналі американського відбіркового турніру, $ 279 800 – європейського. Решта розподілять між переможцями гранд-фіналу – таким чином переможці турнірів з CS: GO та Dota 2 в чоловічому дивізіоні отримають по $ 800. 000.

Загалом на фінальні ігри WESG 2017 розігрують 72 командних слоти в дисциплінах Dota 2 і CS: GO (8 команд жіночого дивізіону зокрема), та ще стільки ж слотів – для гравців в StarCraft 2 і Hearthstone.

Організатором відбіркових ігор в європейських і американських субрегіонах, а також регіональних фіналів виступить StarLadder, за винятком субрегіональних кваліфікацій в Росії, Іберії та Бенілюксі – там це будуть U CAN COMPANY (UCC), Baskonia Group і Blammo Media B.V. & SEG Esports B.V. відповідно.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map