Оприлюднено розмір призового фонду WESG 2017 – $4 мільйони

Оприлюднено розмір призового фонду WESG 2017 – $4 мільйони

Всесвітній мультидисциплінарний турнір WESG 2017 оновив формат. Відтепер у двох з чотирьох дисциплін – Hearthstone і CS: GO – змагатимуться не лише чоловічі, але й жіночі національні команди. Для гравців-чоловіків вибір ширший – чемпіонати проводитимуться ще й з Dota 2 і StarCraft 2.

Чемпіонат розпочнеться з кваліфікаційної серії, до якої увійдуть п'ять регіональних турнірів – в Європі, Америці, Азії, Африці та окремо в Китаї. Перш ніж дістатися до регіональних фіналів, гравці мають перемогти в національних змаганнях.

Гранд-фінал, де виступатимуть національні збірні, що пройшли відбір, відбудеться в березні 2018 року.

Оголошений призовий фонд вражає – майже $ 4 мільйони. З них $ 202 800 розіграють у фіналі американського відбіркового турніру, $ 279 800 – європейського. Решта розподілять між переможцями гранд-фіналу – таким чином переможці турнірів з CS: GO та Dota 2 в чоловічому дивізіоні отримають по $ 800. 000.

Загалом на фінальні ігри WESG 2017 розігрують 72 командних слоти в дисциплінах Dota 2 і CS: GO (8 команд жіночого дивізіону зокрема), та ще стільки ж слотів – для гравців в StarCraft 2 і Hearthstone.

Організатором відбіркових ігор в європейських і американських субрегіонах, а також регіональних фіналів виступить StarLadder, за винятком субрегіональних кваліфікацій в Росії, Іберії та Бенілюксі – там це будуть U CAN COMPANY (UCC), Baskonia Group і Blammo Media B.V. & SEG Esports B.V. відповідно.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map