Overwatch стала грою року за версією Gamespot і Amazon

Overwatch стала грою року за версією Gamespot і Amazon

Портал Gamespot спільно з Amazon присудив Overwatch титул «Гра року». Дітище компанії Blizzard потрапило до п'ятірки найпопулярніших ігор 2016 для Xbox One, Playstation 4 і ПК.

Разом з Overwatch, до топ кращих для ПК потрапили Doom, XCOM 2, Civilization VI, Battlefield 1. Фаворитами PS4 стали Titanfall 2, The Last Guardian, Dishonored 2, Uncharted 4: A Thief's End, а Xbox One - Forza Horizon 3, Dishonored 2, Battlefield 1, Titanfall 2.

Претендентами на гру року, висунутими Amazon, виявилися Pokemon Sun and Moon, Dark Souls III, Titalfall 2, Doom, Final Fantasy XV, The Witness та інші.

У році, що минає, Overwatch вже перемагала на The Game Awards в розрядах «Найкраща гра» та «Найкраща кіберспортивна гра». Шутер від Blizzard Entertainment також номінували на премії Golden Joystick Awards у 2016 році, але перемогти вдалося тільки в категорії «Гра року на PC».

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.