Overwatch стала грою року за версією Gamespot і Amazon

Overwatch стала грою року за версією Gamespot і Amazon

Портал Gamespot спільно з Amazon присудив Overwatch титул «Гра року». Дітище компанії Blizzard потрапило до п'ятірки найпопулярніших ігор 2016 для Xbox One, Playstation 4 і ПК.

Разом з Overwatch, до топ кращих для ПК потрапили Doom, XCOM 2, Civilization VI, Battlefield 1. Фаворитами PS4 стали Titanfall 2, The Last Guardian, Dishonored 2, Uncharted 4: A Thief's End, а Xbox One - Forza Horizon 3, Dishonored 2, Battlefield 1, Titanfall 2.

Претендентами на гру року, висунутими Amazon, виявилися Pokemon Sun and Moon, Dark Souls III, Titalfall 2, Doom, Final Fantasy XV, The Witness та інші.

У році, що минає, Overwatch вже перемагала на The Game Awards в розрядах «Найкраща гра» та «Найкраща кіберспортивна гра». Шутер від Blizzard Entertainment також номінували на премії Golden Joystick Awards у 2016 році, але перемогти вдалося тільки в категорії «Гра року на PC».

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map