Організація Virtus.pro обрала ведучу турніру The Boston Major 2016

Організація Virtus.pro обрала ведучу турніру The Boston Major 2016

Керівництво кіберспортивної організації Virtus.pro поставило собі за мету висвітлювати головні події з життя клубу на якісно новому рівні. Було організовано конкурс на місце ведучого eSport-змагань. Серед 150 претендентів обрали 25-річну Марію Єрмоліну.

У дівчини є власна авторська телепрограма на кабельному музично-розважальному каналі «О2» (прем'єра – 1 грудня), досвід роботи на радіо та 2 вищі освіти (PR і перекладач).

Не маючи досвіду в кіберспорті, Марія Єрмоліна самостійно навчається та опановує нову тему. Вже у грудні їй належить висвітлювати гру команди Virtus.pro у Dota2 у рамках трансляції турніру The Boston Major 2016.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!