Організація Virtus.pro обрала ведучу турніру The Boston Major 2016

Організація Virtus.pro обрала ведучу турніру The Boston Major 2016

Керівництво кіберспортивної організації Virtus.pro поставило собі за мету висвітлювати головні події з життя клубу на якісно новому рівні. Було організовано конкурс на місце ведучого eSport-змагань. Серед 150 претендентів обрали 25-річну Марію Єрмоліну.

У дівчини є власна авторська телепрограма на кабельному музично-розважальному каналі «О2» (прем'єра – 1 грудня), досвід роботи на радіо та 2 вищі освіти (PR і перекладач).

Не маючи досвіду в кіберспорті, Марія Єрмоліна самостійно навчається та опановує нову тему. Вже у грудні їй належить висвітлювати гру команди Virtus.pro у Dota2 у рамках трансляції турніру The Boston Major 2016.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map