Організатори PGL відмовилися від оцінки команд щодо тривалості матчів

Організатори PGL відмовилися від оцінки команд щодо тривалості матчів

Під час учорашньої кваліфікації регіону Південно-Східної Азії на турнір PGL Open Bucharest 2017, крім перемоги над суперниками, у розрахунок брався час, витрачений командою на матч. Таким чином, клуб Fnatic не пройшов відбіркові та висловив своє повне невдоволення організаторам.

Навіть, якщо взяти до уваги визнання менеджером команди того, що гравці були заздалегідь попереджені про тайм-рейтинг, компанія PGL зважилася на скасування цього критерію при оцінці кваліфікацій у інших регіонах. Зазначимо, що правило було введене на прохання кіберспортсменів, які хотіли скоротити тривалість відбіркових.

 Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map