Організатор EPICENTER і засновник компанії Runtime.gg розповість про розробку продуктів для геймерів і стартаперське мислення

Організатор EPICENTER і засновник компанії Runtime.gg розповість про розробку продуктів для геймерів і стартаперське мислення

Що таке стартаперське мислення і як розробити продукт, який буде цікавий для геймерів? На ці запитання відповість спікер eSPORTconf Ukraine 2019 – Олександр Заволока.

Олександр Заволока працює у сфері кіберспорту 18 років. Грав і брав участь у змаганнях до 2004 року, потім працював кіберспортивним журналістом. Обіймав посаду головного редактора fnatic.com – ресурсу однієї з найуспішніших кіберспортивних команд у світі.

Олександр працював керівником проєктів в Epic Esports Events, де продумував і організовував перші турніри серії Epicenter – наймасштабніші кіберспортивні івенти в країнах СНД. Побував майже на сотні міжнародних змагань у всьому світі.

Засновник компанії Runtime.gg, що виробляє спортивне харчування для гравців.

13 червня в Києві Олександр Заволока розповість «Про розробку продуктів для геймерів і стартаперське мислення» та поділиться тим, що допомагає йому створювати успішні проєкти для різної аудиторії кіберспорту. Зокрема, прозвучать відповіді на такі запитання: як розробити продукт із нуля, залучити інвестиції, як правильно вибудувати маркетингову стратегію й чого точно не варто робити.

Зареєструватися >>>