Організатор EPICENTER і засновник компанії Runtime.gg розповість про розробку продуктів для геймерів і стартаперське мислення

Організатор EPICENTER і засновник компанії Runtime.gg розповість про розробку продуктів для геймерів і стартаперське мислення

Що таке стартаперське мислення і як розробити продукт, який буде цікавий для геймерів? На ці запитання відповість спікер eSPORTconf Ukraine 2019 – Олександр Заволока.

Олександр Заволока працює у сфері кіберспорту 18 років. Грав і брав участь у змаганнях до 2004 року, потім працював кіберспортивним журналістом. Обіймав посаду головного редактора fnatic.com – ресурсу однієї з найуспішніших кіберспортивних команд у світі.

Олександр працював керівником проєктів в Epic Esports Events, де продумував і організовував перші турніри серії Epicenter – наймасштабніші кіберспортивні івенти в країнах СНД. Побував майже на сотні міжнародних змагань у всьому світі.

Засновник компанії Runtime.gg, що виробляє спортивне харчування для гравців.

13 червня в Києві Олександр Заволока розповість «Про розробку продуктів для геймерів і стартаперське мислення» та поділиться тим, що допомагає йому створювати успішні проєкти для різної аудиторії кіберспорту. Зокрема, прозвучать відповіді на такі запитання: як розробити продукт із нуля, залучити інвестиції, як правильно вибудувати маркетингову стратегію й чого точно не варто робити.

Зареєструватися >>>

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map