Визначено більшість учасників SL i-League Invitational S3

Визначено більшість учасників SL i-League Invitational S3

Сьогодні, 26 вересня, стане відомий останній учасник київського Major-турніру SL i-League Invitational S3. Чи зможе стати переможцем європейських відбіркових клуб OG або колектив Team Secret, з'ясується ближче до вечора, але поки всі шанси на стороні других.

В інших же п'яти регіонах лідери вже визначені.

esport, esportconf Ukraine, киберспорт, SL i-League Invitational S3

У матчах за СНД-першість прекрасно показав себе новий склад Natus Vincere G2A з Dota 2. Фанати чекають від клубу гідного виступу в фіналі, тим більше що грати йому належить на батьківщині.

Нагадаємо, що загальний фонд події становить $ 300 тисяч. LAN-фінал відбудеться у столиці України з 12 по 15 жовтня.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.