Олег Профатило й Олександр Череватий з Digital Choo представлять кейс маркетингу бренду в кіберспорті

Олег Профатило й Олександр Череватий з Digital Choo представлять кейс маркетингу бренду в кіберспорті

Про нюанси, які супроводжують просування бренду в кіберспорті, гостям конференції розкажуть Олег Профатило й Олександр Череватий із маркетингового агентства Digital Choo.

Олег Профатило — директор зі стратегії в Digital Choo. Спеціаліст, який має десятирічний досвід у створенні та реалізації комплексних проєктів для масмаркету та нішевих категорій бізнесу.

Олександр Череватий — керівник напряму esports агентства Digital Choo. Працює з категорією протягом дев’яти років, співпрацював із лідерами думок на Twitch і YouTube, володіє широкою експертизою і знанням ринку.

Тема виступу спікерів: «Живий кейс маркетингу бренду в кіберспорті».

Тези:

  • екосистема медіа розміщення;
  • співпраця з кіберспортивними організаціями та реалізація партнерських домовленостей;
  • інтеграції в трансляції топових кіберспортивних подій, приклади розміщень;
  • комплексні спецпроєкти з медійними людьми.

Digital Choo — міжнародна маркетингова агенція з глибокою експертизою в геймінг-категорії. Відрізняється масштабною мережею джерел трафіку, широким пулом клієнтів і співпрацює з понад 500 партнерами в різних країнах світу.

Компанія є спонсором стрічок на конференції eSPORTconf Ukraine 2019, яка присвячена грошам у кіберспорті. Івент відбудеться в Києві 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map