Олег Профатило й Олександр Череватий з Digital Choo представлять кейс маркетингу бренду в кіберспорті

Олег Профатило й Олександр Череватий з Digital Choo представлять кейс маркетингу бренду в кіберспорті

Про нюанси, які супроводжують просування бренду в кіберспорті, гостям конференції розкажуть Олег Профатило й Олександр Череватий із маркетингового агентства Digital Choo.

Олег Профатило — директор зі стратегії в Digital Choo. Спеціаліст, який має десятирічний досвід у створенні та реалізації комплексних проєктів для масмаркету та нішевих категорій бізнесу.

Олександр Череватий — керівник напряму esports агентства Digital Choo. Працює з категорією протягом дев’яти років, співпрацював із лідерами думок на Twitch і YouTube, володіє широкою експертизою і знанням ринку.

Тема виступу спікерів: «Живий кейс маркетингу бренду в кіберспорті».

Тези:

  • екосистема медіа розміщення;
  • співпраця з кіберспортивними організаціями та реалізація партнерських домовленостей;
  • інтеграції в трансляції топових кіберспортивних подій, приклади розміщень;
  • комплексні спецпроєкти з медійними людьми.

Digital Choo — міжнародна маркетингова агенція з глибокою експертизою в геймінг-категорії. Відрізняється масштабною мережею джерел трафіку, широким пулом клієнтів і співпрацює з понад 500 партнерами в різних країнах світу.

Компанія є спонсором стрічок на конференції eSPORTconf Ukraine 2019, яка присвячена грошам у кіберспорті. Івент відбудеться в Києві 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map