«Зворотній зв'язок»: Пітер Мур стане керівником ФК «Ліверпуль»

«Зворотній зв'язок»: Пітер Мур стане керівником ФК «Ліверпуль»

Впродовж останніх років дедалі частіше чути про представників традиційного спорту, які виходять на кіберспортивний ринок. Такі речі не є новиною і для України. Однак, «зворотній зв`язок» теж присутній.

На офіційному порталі ФК «Ліверпуль» з'явилася інформація, що виконавчим директором призначать Пітера Мура. Раніше він обіймав посаду президента EA Sports, відомої передусім завдяки випуску кіберфутбольного симулятора FIFA.

Поза роботою впродовж десяти років в Electronic Arts, Пітер Мур обіймав керуючі посади в компаніях Reebok, SEGA та Microsoft, але в галузі класичного спорту він ще не працював. Проте, майбутній директор ФК сам народився в Ліверпулі та з дитинства вболіває за місцеву футбольну команду.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!