«Зворотній зв'язок»: Пітер Мур стане керівником ФК «Ліверпуль»

«Зворотній зв'язок»: Пітер Мур стане керівником ФК «Ліверпуль»

Впродовж останніх років дедалі частіше чути про представників традиційного спорту, які виходять на кіберспортивний ринок. Такі речі не є новиною і для України. Однак, «зворотній зв`язок» теж присутній.

На офіційному порталі ФК «Ліверпуль» з'явилася інформація, що виконавчим директором призначать Пітера Мура. Раніше він обіймав посаду президента EA Sports, відомої передусім завдяки випуску кіберфутбольного симулятора FIFA.

Поза роботою впродовж десяти років в Electronic Arts, Пітер Мур обіймав керуючі посади в компаніях Reebok, SEGA та Microsoft, але в галузі класичного спорту він ще не працював. Проте, майбутній директор ФК сам народився в Ліверпулі та з дитинства вболіває за місцеву футбольну команду.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map