Оновлений склад Fnatic має однаково багато ризиків і перспектив

Оновлений склад Fnatic має однаково багато ризиків і перспектив

Колектив Fnatic з Dota 2 поповнили гравці західної просцени. До нього приєдналися Йохан Острем (pieliedie), Стів Йе (виступає як Excalibur) і Джекі Мао (відомий як EternalEnvy). Кожен з них має неабиякий потенціал, але існує певний ризик, що разом його розкрити їм не вдасться.

Капітан складу EternalEnvy, відомий своїми геніально-божевільними стратегіями гри. Під його керівництвом команда має однакові шанси на безперечне лідерство в своєму регіоні та на повний провал у новому сезоні.

Не таким однозначним є і Excalibur, чий пік кар'єрних досягнень припав на початок шляху в професійному кіберспорті. Цей сезон визначить, чи вдасться Стіву знову «запалити свою зірку» чи доведеться повернутися до команд другого ешелону.

Тільки pieliedie з нових членів Fnatic має стабільний рівень гри. Проте, Dota 2 – командний спорт, тому невідомі змінні впливають на нього сильніше, ніж константи. Спостерігати за грою цього складу в наступному сезоні буде надзвичайно цікаво.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map