Оновлений склад Fnatic має однаково багато ризиків і перспектив

Оновлений склад Fnatic має однаково багато ризиків і перспектив

Колектив Fnatic з Dota 2 поповнили гравці західної просцени. До нього приєдналися Йохан Острем (pieliedie), Стів Йе (виступає як Excalibur) і Джекі Мао (відомий як EternalEnvy). Кожен з них має неабиякий потенціал, але існує певний ризик, що разом його розкрити їм не вдасться.

Капітан складу EternalEnvy, відомий своїми геніально-божевільними стратегіями гри. Під його керівництвом команда має однакові шанси на безперечне лідерство в своєму регіоні та на повний провал у новому сезоні.

Не таким однозначним є і Excalibur, чий пік кар'єрних досягнень припав на початок шляху в професійному кіберспорті. Цей сезон визначить, чи вдасться Стіву знову «запалити свою зірку» чи доведеться повернутися до команд другого ешелону.

Тільки pieliedie з нових членів Fnatic має стабільний рівень гри. Проте, Dota 2 – командний спорт, тому невідомі змінні впливають на нього сильніше, ніж константи. Спостерігати за грою цього складу в наступному сезоні буде надзвичайно цікаво.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map