Оновлення рейтингу HLTV і турнір WCS Spring 2019. Кіберспортивні новини тижня

Оновлення рейтингу HLTV і турнір WCS Spring 2019. Кіберспортивні новини тижня

Які масштабні кіберспортивні турніри відбудуться в Україні в травні, а також як змінився рейтинг команд CS: GO за останній час. Про ці та інші новини читайте в нашому традиційному дайджесті.

Останній Dota 2 Minor сезону відбудеться в Києві

Організатори StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor оголосили, що змагання відбудеться на «Київ Кіберспорт Арені» з 12 до 16 червня. Призовий фонд турніру складе $300 тисяч, також переможців чекає 500 очок DPC і два слоти на EPICENTER Major 2019.

Відкрита кваліфікація для СНД відбудеться 19–20 травня, у ній будуть розіграні два місця в закритих відбіркових етапах, які заплановані на 21–24 травня. Європа й Китай отримали по два слоти в основній частині турніру, а решта країн — по одному.

23 гравці в Dota 2 набрали десятитисячний рівень Battle Pass

23 користувачі отримали десятитисячний Battle Pass через тиждень після його офіційного виходу. Найбільш разючий показник за цей час — у гравця Sweetheart, який досяг 18 710 рівня. Також відомо й загальна кількість користувачів, у яких є Бойовий пропуск — 1,2 мільйона осіб.

Оновлення рейтингу HLTV і турнір WCS Spring 2019. Кіберспортивні новини тижня - 1

Призовий фонд майбутнього The International 2019 зараз перевалив за $ 11 мільйонів, продемонструвавши рекорд за всі роки зростання після випуску Battle Pass. За першу добу приріст від продажів перевищив показники за попередніми змаганнями на $ 1,7 мільйона.

Lil і NoFear увійшли до складу Winstrike Team

Оновлення рейтингу HLTV і турнір WCS Spring 2019. Кіберспортивні новини тижня - 2

Кіберспортсмени Ілля «Lil» Іллюк і Олександр «NoFear» Чурочкін стали частиною команди Winstrike Team з Dota 2. Протягом місяця вони грали в складі колективу як стендіни, а зараз офіційно увійшли до його складу. Новину про це організація опублікувала в соціальних мережах.

Новий ростер Winstrike брав участь у кваліфікації на Adrenaline Cyber ​​League 2019, де колектив пройшов відкриті відбіркові, але програв Old But Gold у вирішальній битві закритої кваліфікації. Найближчим часом Winstrike Team планують потрапити на EPICENTER Major 2019.

ENCE витіснили Na'Vi на четверту сходинку рейтингу HLTV

Галузевий портал HLTV.org оновив рейтинг команд з CS: GO. Перше і друге місце, як і раніше, займають колективи Astralis і Liquid, але в подальшому списку відбулися деякі перестановки. На третій позиції опинилася команда ENCE, що потіснила Na'Vi завдяки своїй перемозі на BLAST Pro Series Madrid 2019.

Оновлення рейтингу HLTV і турнір WCS Spring 2019. Кіберспортивні новини тижня - 3

У такий спосіб, Natus Vincere займає четверте місце, слідом за нею йде fnatic, замикає першу п’ятірку. Також у топ-10 увійшли NiP, FaZe, MIBR, NRG і Renegades. Друга десятка залишилася практично без змін, тільки Windigo опустилася на одну сходинку нижче, а AVANGAR піднялася до 13-ї позиції. Більшості командам, які входили до тридцятки кращих, вдалося утримати свої місця в рейтингу.

У Києві відбудеться турнір WCS Spring 2019

У столиці України відбудеться масштабна подія з StarCraft 2 — один із найбільших турнірів в історії СНД WCS Spring 2019. Змагання відбудеться на «Кіберспорт Арені» з 17 до 19 травня, його призовий фонд складе $ 100 тисяч. WCS Spring стане другим турніром серії World Championship Series Circuit 2019.

Уже відомий попередній список учасників, які боротимуться за звання найкращого, серед них чемпіон України Олександр «Bly» Свісюк і переможець «Олімпійського» етапу IEM PyeongChang Саша «Scarlett» Хостіна. Крім грошової винагороди, переможців чекають 12 600 очок WCS, а також інвайт на BlizzCon і WCS Global Finals 2019.