Про інвестування в кіберспорт і досвід роботи зі спонсорами розкажуть зірки українського кіберфутболу

Про інвестування в кіберспорт і досвід роботи зі спонсорами розкажуть зірки українського кіберфутболу

У межах івенту eSPORTconf Ukraine відбудеться дискусійна панель, де експерти галузі обговорять рекламу і співпрацю зі спонсорами в кіберспорті. Участь у дискусії візьмуть зірки українського кіберфутболу і представник FINT Esports Academy.

Як інвестувати в кіберспорт і ефективно працювати з великими спортивними структурами? За якою схемою проходить співпраця між кіберспортсменами і спонсорами? Відповіді на ці та багато інших питань дадуть учасники панельної дискусії про інвестиції в кіберспортивній галузі на eSPORTconf Ukraine.

Участь в обговоренні візьмуть зірки українського кіберфутболу Віталій «labotryas» Муха й Максим «GG_Fear» Бобер. Модератором панелі стане директор FINT Esports Academy Арсеній Салай.

Віталій «labotryas» Муха — перший в Україні кіберспортсмен, якого підписав професійний футбольний клуб. Один із найтитулованіших у країні кіберфутболістів, який представляє ФК «Динамо» (Київ).

Максим «GG_Fear» Бобер — амбасадор ФК «Арсенал-Київ». Екс-гравець ФК «Верес» (Рівне) та призер кіберспортивних турнірів.

Арсеній Салай — президент Федерації кіберфутболу України, директор FINT Esports Academy. Допомагає в навчанні і працевлаштуванні кіберспортсменів. Спеціаліст в організації та проведенні esports-заходів.

Панель складатиметься з двох блоків, у першому з яких виступить Арсеній Салай із доповіддю про те, як інвестувати в кіберфутбол та в ігрові турніри. Спікер розповість про те, як спонсоруються аматорські і професійні турніри й чим різняться рекламні інтеграції в online- і offline-змагання. Крім того, він поділиться практичними кейсами зі свого досвіду (зокрема, про співпрацю з ASUS і Lenovo).

У другій частині до Арсенія приєднаються професійні українські кіберфутболісти Віталій «labotryas» Муха й Максим «GG_Fear» Бобер, які розкажуть про тонкощі реклами в кіберспорті зі сторони гравців.

Учасники дискусії обговорять:

  • актуальні проблеми спонсорування кіберспортсменів в Україні;
  • ЦА й типові спонсорські пропозиції;
  • професійний кіберспорт як можливість довгострокового заробітку;
  • перспективи співпраці між кіберспортсменом і стандартною футбольною структурою;
  • відмінності спонсорських опцій: організація — гравець, бізнес — гравець, бізнес — організація;
  • приклади прямого спонсорування гравців брендами в Україні.

Панельна дискусія відбудеться в межах галузевого івенту eSPORTconf Ukraine, який відбудеться в Києві 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map