Про інвестування в кіберспорт і досвід роботи зі спонсорами розкажуть зірки українського кіберфутболу

Про інвестування в кіберспорт і досвід роботи зі спонсорами розкажуть зірки українського кіберфутболу

У межах івенту eSPORTconf Ukraine відбудеться дискусійна панель, де експерти галузі обговорять рекламу і співпрацю зі спонсорами в кіберспорті. Участь у дискусії візьмуть зірки українського кіберфутболу і представник FINT Esports Academy.

Як інвестувати в кіберспорт і ефективно працювати з великими спортивними структурами? За якою схемою проходить співпраця між кіберспортсменами і спонсорами? Відповіді на ці та багато інших питань дадуть учасники панельної дискусії про інвестиції в кіберспортивній галузі на eSPORTconf Ukraine.

Участь в обговоренні візьмуть зірки українського кіберфутболу Віталій «labotryas» Муха й Максим «GG_Fear» Бобер. Модератором панелі стане директор FINT Esports Academy Арсеній Салай.

Віталій «labotryas» Муха — перший в Україні кіберспортсмен, якого підписав професійний футбольний клуб. Один із найтитулованіших у країні кіберфутболістів, який представляє ФК «Динамо» (Київ).

Максим «GG_Fear» Бобер — амбасадор ФК «Арсенал-Київ». Екс-гравець ФК «Верес» (Рівне) та призер кіберспортивних турнірів.

Арсеній Салай — президент Федерації кіберфутболу України, директор FINT Esports Academy. Допомагає в навчанні і працевлаштуванні кіберспортсменів. Спеціаліст в організації та проведенні esports-заходів.

Панель складатиметься з двох блоків, у першому з яких виступить Арсеній Салай із доповіддю про те, як інвестувати в кіберфутбол та в ігрові турніри. Спікер розповість про те, як спонсоруються аматорські і професійні турніри й чим різняться рекламні інтеграції в online- і offline-змагання. Крім того, він поділиться практичними кейсами зі свого досвіду (зокрема, про співпрацю з ASUS і Lenovo).

У другій частині до Арсенія приєднаються професійні українські кіберфутболісти Віталій «labotryas» Муха й Максим «GG_Fear» Бобер, які розкажуть про тонкощі реклами в кіберспорті зі сторони гравців.

Учасники дискусії обговорять:

  • актуальні проблеми спонсорування кіберспортсменів в Україні;
  • ЦА й типові спонсорські пропозиції;
  • професійний кіберспорт як можливість довгострокового заробітку;
  • перспективи співпраці між кіберспортсменом і стандартною футбольною структурою;
  • відмінності спонсорських опцій: організація — гравець, бізнес — гравець, бізнес — організація;
  • приклади прямого спонсорування гравців брендами в Україні.

Панельна дискусія відбудеться в межах галузевого івенту eSPORTconf Ukraine, який відбудеться в Києві 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map