Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров

Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров

Як відбуватиметься інституціоналізація кіберспорту в Україні та які можливості вона відкриє для індустрії? На ці запитання на eSPORTconf Ukraine 2021 дасть відповідь український державний діяч Віталій Лавров.

Віталій – заступник міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації. Керує Київською міською федерацією бойового самбо, а також обіймає посаду заступника голови відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Федерація комбат дзю-дзюцу України».

На посаду заступника міністра перейшов після роботи радником міністра з питань цифрових трансформацій. До цього очолював Донецький обласний осередок громадської організації «Федерація бойового самбо України».

Зараз Віталій курує цифрові проєкти, які пов’язані з автоматизацією процесу надання премій Кабміну, організацією молодіжних обмінів між країнами та створенням національної волонтерської платформи: Youth Aword platform, Youth exchanges platform, Volunteer platform.

Спікер займається трансформуванням спортивної інфраструктури та працює над створенням реєстрів, а також онлайн-системи бронювання та оренди спортивних споруд.

На конференції Віталій виступить із доповіддю на тему «Інституціоналізація кіберспорту та її можливості».


ESPORTconf Ukraine 2021 відбудеться 7 квітня. Приєднуйтеся, щоб дізнатися про те, як ринок кіберспорту розвиватиметься в майбутньому та які можливості для заробітку відкриває галузь!

Програма та реєстрація >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane