Про аудиторію українського кіберспорту розповість підприємець Геннадій Веселков

Про аудиторію українського кіберспорту розповість підприємець Геннадій Веселков

У чому полягають особливості національного кіберспорту й кому буде корисно працювати з esports-аудиторією, з гостями eSPORTconf Ukraine поділиться фахівець з організації турнірів Геннадій Веселков.

Геннадій Веселков — журналіст і підприємець, який працює у сфері кіберспорту з 2002 року. Організовує турніри під ключ: провів понад 1000 LAN-турнірів, зокрема для компаній Rozetka, Samsung, ASUS і PEPSI.

Крім того, Геннадій суддив понад десять esports-дисциплін. Був головним членом журі відбіркових етапів наймасштабнішого у світі кіберспортивного турніру World Cyber ​​Games протягом восьми років, у тій же ролі виступав на змаганнях ESWC і ASUS CUP.

Зібрав найуспішніший у країні колектив з Warcraft III, який отримав кілька нагород на змаганнях міжнародного рівня. Геннадій Веселков номінований на премію «Найкращий кіберспортивний фотограф року» від ESL, пише матеріали для esports-ресурсу gameinside.ua і розвиває аматорський кіберспорт в Україні.

Тема виступу спікера на eSPORTconf Ukraine: «Український кіберспорт. Унікальність аудиторії й перспективи інтеграції глобальних і вітчизняних брендів у кіберспортивні ліги й турніри».

У доповіді Геннадій Веселков розповість про особливості вітчизняного кіберспорту, а також про те, для яких брендів esports-аудиторія може бути цікавою й корисною. Крім того, експерт поділиться досвідом проведення змагань і розповість про те, яким бачить національний кіберспорт у найближчому майбутньому.

Послухати виступ спікера й поставити йому свої запитання ви зможете в межах івенту eSPORTconf Ukraine, який відбудеться в Києві 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map