Про аудиторію українського кіберспорту розповість підприємець Геннадій Веселков

Про аудиторію українського кіберспорту розповість підприємець Геннадій Веселков

У чому полягають особливості національного кіберспорту й кому буде корисно працювати з esports-аудиторією, з гостями eSPORTconf Ukraine поділиться фахівець з організації турнірів Геннадій Веселков.

Геннадій Веселков — журналіст і підприємець, який працює у сфері кіберспорту з 2002 року. Організовує турніри під ключ: провів понад 1000 LAN-турнірів, зокрема для компаній Rozetka, Samsung, ASUS і PEPSI.

Крім того, Геннадій суддив понад десять esports-дисциплін. Був головним членом журі відбіркових етапів наймасштабнішого у світі кіберспортивного турніру World Cyber ​​Games протягом восьми років, у тій же ролі виступав на змаганнях ESWC і ASUS CUP.

Зібрав найуспішніший у країні колектив з Warcraft III, який отримав кілька нагород на змаганнях міжнародного рівня. Геннадій Веселков номінований на премію «Найкращий кіберспортивний фотограф року» від ESL, пише матеріали для esports-ресурсу gameinside.ua і розвиває аматорський кіберспорт в Україні.

Тема виступу спікера на eSPORTconf Ukraine: «Український кіберспорт. Унікальність аудиторії й перспективи інтеграції глобальних і вітчизняних брендів у кіберспортивні ліги й турніри».

У доповіді Геннадій Веселков розповість про особливості вітчизняного кіберспорту, а також про те, для яких брендів esports-аудиторія може бути цікавою й корисною. Крім того, експерт поділиться досвідом проведення змагань і розповість про те, яким бачить національний кіберспорт у найближчому майбутньому.

Послухати виступ спікера й поставити йому свої запитання ви зможете в межах івенту eSPORTconf Ukraine, який відбудеться в Києві 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map