Про аудиторію українського кіберспорту розповість підприємець Геннадій Веселков

Про аудиторію українського кіберспорту розповість підприємець Геннадій Веселков

У чому полягають особливості національного кіберспорту й кому буде корисно працювати з esports-аудиторією, з гостями eSPORTconf Ukraine поділиться фахівець з організації турнірів Геннадій Веселков.

Геннадій Веселков — журналіст і підприємець, який працює у сфері кіберспорту з 2002 року. Організовує турніри під ключ: провів понад 1000 LAN-турнірів, зокрема для компаній Rozetka, Samsung, ASUS і PEPSI.

Крім того, Геннадій суддив понад десять esports-дисциплін. Був головним членом журі відбіркових етапів наймасштабнішого у світі кіберспортивного турніру World Cyber ​​Games протягом восьми років, у тій же ролі виступав на змаганнях ESWC і ASUS CUP.

Зібрав найуспішніший у країні колектив з Warcraft III, який отримав кілька нагород на змаганнях міжнародного рівня. Геннадій Веселков номінований на премію «Найкращий кіберспортивний фотограф року» від ESL, пише матеріали для esports-ресурсу gameinside.ua і розвиває аматорський кіберспорт в Україні.

Тема виступу спікера на eSPORTconf Ukraine: «Український кіберспорт. Унікальність аудиторії й перспективи інтеграції глобальних і вітчизняних брендів у кіберспортивні ліги й турніри».

У доповіді Геннадій Веселков розповість про особливості вітчизняного кіберспорту, а також про те, для яких брендів esports-аудиторія може бути цікавою й корисною. Крім того, експерт поділиться досвідом проведення змагань і розповість про те, яким бачить національний кіберспорт у найближчому майбутньому.

Послухати виступ спікера й поставити йому свої запитання ви зможете в межах івенту eSPORTconf Ukraine, який відбудеться в Києві 13 червня.