Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021

Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021

7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.

Знайомтеся зі спікерами, які виступлять на конференції.

  • Юрій Антошкін – керівний партнер FS Holding і WP Merchandise!. Володіє експертизою в розробленні та впровадженні бренд-стратегій для великих технологічних компаній. Спеціалізується на створенні виробничих потужностей, міжнародній дистрибуції IT-девайсів і ліцензованому кіберспортивному мерчандайзі.

У esports-сфері Юрій працює з 2016 року. Він заснував FS Holding, який виробляє та постачає ігрові продукти й ліцензійний мерч кіберспортивних команд. У 2020 році експерт очолив FS Holding і WP Merchandise!, активи яких об’єднав холдинг TECHIIA.

Спікер розкриє тему «Максимальне залучення фанатів до кіберспортивного закладу та простору – як створити захопливий і незабутній досвід».

  • Владислав Білоцький – бізнес-партнер практики IP & Data protect компанії Juscutum, глава правління Комітету адвокатської практики НААУ, член правління Ради адвокатів міста Києва. Входить до Національної асоціації адвокатів України.

У межах практики IP & Data protect Juscutum Владислав займається питаннями захисту прав інтелектуальної власності, реєстрації ТМ, отримання патентів на винаходи та промислові зразки. Розв’язує суперечки, які пов’язані з авторськими та суміжними правами.

Тема його доповіді на eSPORTconf Ukraine 2021: «Юридичний захист прав кіберспортсменів».

  • Євген Ніколайчук – фінансовий директор холдингу TECHIIA, експерт із 10-річним досвідом роботи у сфері фінансового контролю, аудиту, інвестиційного аналізу та планування.

Понад п’ять років обіймав керівні посади в провідних українських компаніях у сфері телекому, медіа, страхування, альтернативної енергетики, сільського господарства та будівництва.

У холдингу TECHIIA Євген відповідає за створення та розвиток функції фінансів, впровадження систем довгострокового планування, фінансового контролю, аудиту й аналітичної звітності, а також автоматизованих систем обліку.

Спеціаліст візьме участь у панельній дискусії на тему «Фінанси кіберспорту та можливості регіонального розвитку».


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021, щоб особисто поставити запитання експертам кіберспортивної індустрії та отримати максимально результативний нетворкінг!

Програма заходу >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane