Про те, що таке індустрія кіберспорту, розповість Степан «DonStepan» Шульга

Про те, що таке індустрія кіберспорту, розповість Степан «DonStepan» Шульга

Не пропустіть! Що таке кіберспортивна галузь відвідувачам eSPORTconf Ukraine 2019 розповість сам Степан «DonStepan» Шульга. Приходьте й поставте спікеру свої запитання!

Степан «DonStepan» Шульга — продюсер кіберспортивних трансляцій, журналіст, ведучий, фотограф, а також організатор esports-подій і турнірів. Раніше працював виконавчим продюсером у компанії StarLadder.

DonStepan організовував трансляції трьох останніх major-турнірів з CS:GO, де також був ведучим. Зараз Степан Шульга обіймає посаду Head of Esports компанії «Паріматч».

Тема доповіді спікера: «Кіберспорт — медіа, спорт чи комп’ютерні ігри? Що таке індустрія кіберспорту».

На eSPORTconf Ukraine 2019 спікер виступить замість Станіслава Новохатька (Incode Group), який не зможе приїхати на конференцію через травму ноги, але підготує для відвідувачів тематичну електронну книгу. Це так званий путівник по майбутньому бетінг-ринку, де йтиметься про блокчейн у галузі й про те, які є рішення для нинішніх проблем індустрії. Кожен гість eSPORTconf Ukraine 2019 отримає ebook після 24 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map