Про те, що таке індустрія кіберспорту, розповість Степан «DonStepan» Шульга

Про те, що таке індустрія кіберспорту, розповість Степан «DonStepan» Шульга

Не пропустіть! Що таке кіберспортивна галузь відвідувачам eSPORTconf Ukraine 2019 розповість сам Степан «DonStepan» Шульга. Приходьте й поставте спікеру свої запитання!

Степан «DonStepan» Шульга — продюсер кіберспортивних трансляцій, журналіст, ведучий, фотограф, а також організатор esports-подій і турнірів. Раніше працював виконавчим продюсером у компанії StarLadder.

DonStepan організовував трансляції трьох останніх major-турнірів з CS:GO, де також був ведучим. Зараз Степан Шульга обіймає посаду Head of Esports компанії «Паріматч».

Тема доповіді спікера: «Кіберспорт — медіа, спорт чи комп’ютерні ігри? Що таке індустрія кіберспорту».

На eSPORTconf Ukraine 2019 спікер виступить замість Станіслава Новохатька (Incode Group), який не зможе приїхати на конференцію через травму ноги, але підготує для відвідувачів тематичну електронну книгу. Це так званий путівник по майбутньому бетінг-ринку, де йтиметься про блокчейн у галузі й про те, які є рішення для нинішніх проблем індустрії. Кожен гість eSPORTconf Ukraine 2019 отримає ebook після 24 червня.

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.