Про перспективи додатків для беттінгу розповість Станіслав Новохатько з Incode Group

Про перспективи додатків для беттінгу розповість Станіслав Новохатько з Incode Group

У чому полягає основна проблема сучасних беттінгових додатків і як максимально убезпечити ставки на спорт? Про це гостям eSPORTconf Ukraine розповість спікер Станіслав Новохатько (Incode Group).

Станіслав Новохатько — засновник порталу про геймерську індустрію GDBAY — має восьмирічний досвід роботи на керівних посадах в IT-сфері (CEO Novoks.com і ARVARE, Game Projects Adviser в ACHIEVERS HUB).

Зараз спікер обіймає посаду Business Developer & Head of Marketing в Incode Group — міжнародній компанії, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення. Incode Group охоплює напрями казино, а також ставки на спорт і івенти. Працює з блокчейном, хмарними сервісами, різними мовами, мобільними і веб-додатками.

На eSPORTconf Ukraine Станіслав Новохатько озвучить основні вимоги індустрії беттінгу до аутсорсерів, які розробляють відповідні програми.

З доповіді ви дізнаєтеся про:

  • Чому основною проблемою беттінгового ПЗ є недовіра зі сторони користувачів. Як нові додатки поступово фокусуються на прозорості ставок, щоб підвищити лояльність гравців.
  • Чи можна зробити додаток повністю безпечним. Переваги технології блокчейну, яка дає змогу зберігати анонімність користувачів і гарантувати прозорість транзакцій.
  • Як блокчейн допомагає підвищити рівень довіри до букмекерів. Як беттінгові додатки зможуть легітимізувати себе на ринку послуг завдяки новим технологіям.
  • Як гарантувати безпеку даних користувача в додатках для сегмента беттінгу й не допустити витоку особистої інформації (імена, номери кредиток).

Виступ Станіслава Новохатька відбудеться в межах івенту eSPORTconf Ukraine 13 червня в Києві.