Про перспективи додатків для беттінгу розповість Станіслав Новохатько з Incode Group

Про перспективи додатків для беттінгу розповість Станіслав Новохатько з Incode Group

У чому полягає основна проблема сучасних беттінгових додатків і як максимально убезпечити ставки на спорт? Про це гостям eSPORTconf Ukraine розповість спікер Станіслав Новохатько (Incode Group).

Станіслав Новохатько — засновник порталу про геймерську індустрію GDBAY — має восьмирічний досвід роботи на керівних посадах в IT-сфері (CEO Novoks.com і ARVARE, Game Projects Adviser в ACHIEVERS HUB).

Зараз спікер обіймає посаду Business Developer & Head of Marketing в Incode Group — міжнародній компанії, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення. Incode Group охоплює напрями казино, а також ставки на спорт і івенти. Працює з блокчейном, хмарними сервісами, різними мовами, мобільними і веб-додатками.

На eSPORTconf Ukraine Станіслав Новохатько озвучить основні вимоги індустрії беттінгу до аутсорсерів, які розробляють відповідні програми.

З доповіді ви дізнаєтеся про:

  • Чому основною проблемою беттінгового ПЗ є недовіра зі сторони користувачів. Як нові додатки поступово фокусуються на прозорості ставок, щоб підвищити лояльність гравців.
  • Чи можна зробити додаток повністю безпечним. Переваги технології блокчейну, яка дає змогу зберігати анонімність користувачів і гарантувати прозорість транзакцій.
  • Як блокчейн допомагає підвищити рівень довіри до букмекерів. Як беттінгові додатки зможуть легітимізувати себе на ринку послуг завдяки новим технологіям.
  • Як гарантувати безпеку даних користувача в додатках для сегмента беттінгу й не допустити витоку особистої інформації (імена, номери кредиток).

Виступ Станіслава Новохатька відбудеться в межах івенту eSPORTconf Ukraine 13 червня в Києві.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map