Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов

Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов

Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?

Про це 7 квітня на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і chief visionary officer WePlay Esports Максим Білоногов.

Максим Білоногов – генеральний продюсер і chief visionary officer кіберспортивного медіахолдингу WePlay Esports. Медіахолдинг організовує і проводить кіберспортивні заходи, має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ, тим самим привертаючи інтерес, увагу і інвестиції до esports-галузі.

У WePlay Esports Максим Білоногов відповідає за проведення прямих ефірів, створення кіберспортивних студій і арен, стратегію розвитку холдингу. Також очолює виробництво аудіовізуального контенту: ролики, промопродукти, AR-рішення, SFM-кліпи тощо. Раніше працював режисером на телеканалі СТБ.

На конференції Максим Білоногов виступить із доповіддю на тему «Освіта в кіберспорті».

У межах свого виступу спікер розповість про важливість кіберспортивної освіти і про те, які навички знадобляться, щоб працевлаштуватися в цій сфері. Також експерт підкаже, як esports-компанії можуть сприяти підготовці профільних фахівців.


Приєднуйтесь і дізнайтесь про різні кейси та можливості успішного заробітку на кіберспортивному ринку!

Програма та реєстрація >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane