Про майбутнє спортивних симуляторів і тонкощі побудови кар’єри професійного кіберспортсмена: доповідь віцепрезидента УАЕФ Арсенія Салая

Про майбутнє спортивних симуляторів і тонкощі побудови кар’єри професійного кіберспортсмена: доповідь віцепрезидента УАЕФ Арсенія Салая

У чому особливості спортивних симуляторів як одного з різновидів esports? Чи потрібно навчатися, щоб стати кіберспортсменом, і як побудувати кар’єру професійного геймера? Про це 26 травня на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість віцепрезидент Української асоціації електронного футболу (УАЕФ) Арсеній Салай.

Тема виступу спікера: «Спортивні симулятори як різновид кіберспорту».

Основні тези:

  • майбутнє спортивних симуляторів як електронної альтернативи живому спорту;

  • кіберспорт та освіта: навіщо вчитися та як побудувати професійну кар’єру;

  • спортсмени та спортивні клуби в кіберспорті: успішні кейси інтеграцій і розвитку бренду.

Арсеній – президент Федерації кіберфутболу України та віцеголова Української асоціації електронного футболу.

З 2018 року експерт обіймає посаду СЕО освітньої платформи ESportsBattle Academy. Це перша в Україні кіберспортивна академія для геймерів-початківців у дисциплінах FIFA, CS:GO, кібербаскетбол і фахівців таких esports-професій: коментатор, аналітик, SMM-менеджер і спостерігач.

Також Арсеній представляє бренд ESportsBattle та є головним суддею першої національної кіберфутбольної ліги ESportsBattle LEAGUE для професійних гравців та аматорів.

Відвідавши eSPORTconf Ukraine 2021, ви зможете не тільки послухати доповідь Арсенія, а й отримаєте можливість особисто з ним познайомитися та поставити йому запитання.


Приєднуйтеся до івенту, щоб дізнатися про те, як побудувати кар’єру кіберспортсмена!

Програма івенту >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane