Новорічна акція! Знижка 30% на квитки eSPORTconf Ukraine 2021

Новорічна акція! Знижка 30% на квитки eSPORTconf Ukraine 2021

З нагоди прийдешнього Нового року та Різдва запускаємо святкову акцію: даруємо 30-відсоткову знижку на квитки eSPORTconf Ukraine 2021. Скористайтеся вигідною пропозицією вже сьогодні та дізнайтеся, як заробляти на кіберспорті!

Умови акції

У межах новорічної акції вартість квитків eSPORTconf Ukraine 2021 категорії «Бізнес» знижена на 30% – до 1750 грн. Спеціальна пропозиція діє аж два тижні – з 24 грудня 2020 року до 6 січня 2021-го.

Ціна одного квитка в період святкової акції – 2500 грн 1750 грн.

Щоб купити квиток за зниженою ціною, промокод не потрібен. Просто реєструйтеся на сайті івенту й автоматично отримуйте 30-відсоткову знижку.

Чому варто відвідати eSPORTconf Ukraine 2021?

ESPORTconf Ukraine про можливості та перспективи кіберспорту відбудеться 7 квітня 2021 року. Галузева подія буде присвячена ефективним способам заробітку в esports-індустрії.

На заході виступлять представники профільних федерацій, кіберспортсмени, організатори турнірів, маркетологи, рекламодавці, розробники й інші експерти. Вони розкажуть про поточний стан esports-ринку України, можливості регіонального розвитку кіберспорту, регуляторні та управлінські аспекти ведення діяльності в цій галузі. Також спікери пояснять, у які esports-напрями варто інвестувати, та дадуть рекомендації з побудови професійної кар’єри гравця.

А в демозоні заходу різнопрофільні компанії представлять передові рішення для кіберспортивної галузі.

Гості конференції отримають можливість поспілкуватися з лідерами esports-спільноти, завести корисні знайомства, знайти нових партнерів по бізнесу чи інвесторів.

Приєднуйтеся до івенту, щоб дізнатися про інсайди кіберспортивного ринку та розібратися в тому, як зробити esports джерелом доходів!

Купити квиток зі знижкою >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane