Новий тренер Gambit з CS:GO: «Працювати – це те, що мені притаманне»

Новий тренер Gambit з CS:GO: «Працювати – це те, що мені притаманне»

Прес-служба клубу Gambit Esports оголосила про призначення нового тренера для свого складу з CS: GO. Ним, на подив всім, став колишній тренер команди Na`Vi G2A Андрій «Andi» Прохоров.

Зацікавлює те, що Andi звільнили з посади, яку займав раніше, коли до клубу повернувся зірка-гравець Даниїл «Zeus» Тесленко та привів з собою Михайла «Kane» Благіна, який і обійняв пост тренера.

У свою чергу, Zeus знову увійшов до складу «Народжених перемагати» і пішов з попередньої команди саме через рішення членів Gambit відмовитися від послуг Kane.

У заяві для преси Андрій Прохоров зазначив: «Працювати – це те, що мені притаманне». Він пообіцяв фанатам клубу зробити все, що від нього залежить, заради нових успіхів команди, але «красиві промови» запропонував поки що притримати.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map