15 причин стати учасником eSPORTconf Ukraine – івенту про кіберспорт як бізнес

15 причин стати учасником eSPORTconf Ukraine – івенту про кіберспорт як бізнес

eSPORTconf Ukraine – унікальна подія, присвячена кіберспорту як перспективній ніші для заробітку. Захід відбудеться 13 червня у Києві.

На івенті топові експерти розкажуть про запуск і просування проектів, продаж товарів фанатам esports, розробку продуктів для геймерів, особливості беттінгу і про проведення кіберспортивних змагань.

Програма ►►►

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!